Perfumowe nowości Givenchy L’Ange Noir Eau de Toilette

Givenchy L’Ange Noir Eau de Toilette

02/05/17 05:25:46

przez: Sanja Pekic

Po dwunastu latach kreatywnego dyrektorstwa marki Givenchy, Riccardo Tisci opuszcza dziedzictwo i styl będący mieszanką rocka, gotu i klasycznego francuskiego szyku. Taka właśnie stylistyka cechuje najnowszy zapach L'Ange Noir Eau de Toilette, debiutujący w lutym 2017r. jako nowa odsłona perfum L'Ange Noir. Oryginał trafił do sprzedaży raptem jesienią 2016 roku oferując pudrowy kwiatowy orientalny zapach dla femme fatale.

Givenchy L’Ange Noir Eau de Toilette ad

Linia szczyci się swoim oparciem na kontrastach; związkiem światła i cienia, namiętności i delikatności, uwodzicielstwa i niewinności. Nowy zapach L'Ange Noir Eau de Toilette ukazuje uniwersalność w nowym wydaniu. Owocowa i piżmowa kompozycja posiada dwoistą naturę za sprawą cedrowo - paczulowej bazy połączonej z musująco - świeżą mieszaniną gruszki i bergamotki.

Twórczynią kompozycji jest perfumiarz Emilie Coppermann. Eau de Toilette opisano mianem "upojnego eliksiru miłości: eleganckiego, odważnego, unikalnego i nieskończenie pożądanego", który otwiera się świeżymi owocowymi nutami kalabryjskiej bergamotki i gruszki. Serce łączy kwiaty białego irysa i piwonii z czarnym sezamem, które wieńczy drzewna baza z sandałowca, cedru, paczuli i piżma.

L’Ange Noir Eau de Toilette

Nuty głowy: bergamotka, gruszka
Nuty serca: biały irys, piwonia, czarny sezam
Nuty bazy: sandałowiec, cedr, paczula, piżmo

Twarzą kampanii reklamowej jest aktorka i modelka Aymelin Valad. Zapach jest dostępny jako 30, 50 i 75 ml. wody toaletowej.Poprzedni Perfumowe nowości Następny


Advertisement

Dodaj własną recenzję

Zostań członkiem naszej społeczności miłośników perfum, a będziesz mógł dodawać własne recenzje.

Advertisement

Popularne marki i zapachy: