Konkursy Dzień Kobiet w portalu Fragrantica.pl - KONKURS!

Dzień Kobiet w portalu Fragrantica.pl - KONKURS!

03/20/17 05:11:09 (Jeden komentarz)

przez: Redakcja

Z okazji przypadającego na ten tydzień Dnia Kobiet, zapraszamy wszystkie Panie do udziału w konkursie. Zapraszamy również Panów, którzy mogą wygrać znakomity prezent i obdarować nim jedną z Pań. Wystarczy odpowiedzieć na trzy pytania konkursowe, aby wziąć udział w losowaniu nagród, których sponsorem jest sieć luksusowych perfumerii Mon Credo. Tym razem do rozdania mamy dowolnie wybrane perfumy hiszpańskiej niszowej marki Simimi, a także trzy zestawy próbek perfum marki Simimi. Jeden z zestawów próbek rozlosujemy wśród tych osób, które udostępnią informację o konkursie na swojej tablicy na Facebooku.

Założycielka marki Simimi, wieczna marzycielka Mireia Navarro uważa, że istnieją idealne perfumy oddające chwile miłości, które pozostawiają ślad na naszym życiu: od prostej i najczyszej miłości, po miłość wyrafinowaną i mistyczną. Simimi oferuje perfumy inspirowane każdym możliwym rodzajem miłości. Wszystkie zapachy dzielą krople eliksiru miłości Simimi, Kwiatu Simimi. Co więcej, za każdymi perfumami stoi historia kobiety, której zawdzięczają imię. Wszystkie odzwierciedlają możliwe odcienie miłości. Twórcą kompozycji zapachów Simimi jest perfumiarz Paolo Terenzi.

Uczestnicy naszych poprzednich konkursów z pewnością znają zasady. Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić specjalny formularz. Na zgłoszenia czekamy do poniedziałku, 20 marca 2017 r. do godziny 23:59

Pytania konkursowe:

Pytanie 1: Z czego "zrobione" są dziewczyny według powiedzenia w artykule "Pokusa zapachów gourmand: przepyszna słabość"?
Pytanie 2: Jakimi perfumami pachniała Kate Middleton podczas zaślubin (odpowiedź w artykule "Królewskie zapachy")?
Pytanie 3: Jaką koncentrację posiadają zapachy SIMIMI? Odpowiedź znajdziesz w sklepie internetowym perfumerii Mon Credo.

Pamiętaj! Jeśli udostępnisz informację o konkursie na Facebooku, weźmiesz udział w losowaniu dodatkowej nagrody!

 

FORMULARZ KONKURSOWY

 

---

Krótki regulamin konkursu:

- Organizatorem konkursu jest Fragrantica LLC z siedzibą w San Diego, USA.
- Chcąc wziąć udział w konkursie należy prawidłowo wypełnić wszystkie pola formularza konkursowego i udzielić poprawnych odpowiedzi na pytania konkursowe.
- Zgodnie z treścią ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 833) Fragrantica nie gromadzi adresów e-mail osób zgłaszających się do konkursu i po zakończeniu konkursu adres e-mail uczestnika nie zostaje zapisywany.
- Z jednego gospodarstwa domowego udział w konkursie może wziąć tylko jedna osoba. Jeśli osoba lub grupa osób z jednego gospodarstwa domowego posiada więcej niż 1 konto w serwisie Fragrantica.pl, tylko jedna osoba może dołączyć do konkursu (więcej niż jedno zgłoszenie oznacza dyskwalifikację).
- Wysyłka nagród odbywa się wyłącznie na terytorium Polski
- Wzięcie udziału w konkursie oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

---------------------------------------------

Sponsorem nagród jest perfumeria MonCredo, w ofercie której znajdziemy ponad 80 marek zapachowych, pielęgnacyjnych i makijażowych.

Zapraszamy do wspólnej zabawy i z góry dziękujemy za nie udzielanie odpowiedzi na pytania konkursowe w komentarzu! :)Poprzedni Konkursy Następny


Advertisement

Iwo Rzepiński
Iwo Rzepiński

Podziękowania dla orgaganizatora oras sponsora!

Mar
20
2017

Dodaj własną recenzję

Zostań członkiem naszej społeczności miłośników perfum, a będziesz mógł dodawać własne recenzje.

Advertisement

Popularne marki i zapachy: