Perfumowe nowości Dolce&Gabbana The One feat. Emilia Clarke & Kit Harington

Dolce&Gabbana The One feat. Emilia Clarke & Kit Harington

03/16/17 00:04:53 (5 komentarze)

przez: Sanja Pekic

 

Nowe twarze linii perfum Dolce&Gabbana The One przybywają wprost z planu jednego z najpopularniejszych seriali HBO, "Gry o tron". Aktorzy Emilia Clarke i Kit Harington, którzy grają tam ulubione postaci Daenerys Targaryen i Johna Snow, wystąpią w nowej kampanii reklamowej, której start zapowiedziano na wrzesień, zastępując dotychczasowe twarze, aktorów Matthew McConaughey i Scarlett Johansson (którzy z kolei zastąpili supermodelkę Gisele Bundchen).

Dla Emilii Clarke będzie to pierwsza kampania kosmetyków, z kolei Kit Harington ma już pewne doświadczenie; w 2014 roku był twarzą perfum Jimmy Choo Man.

Emilia Clarke

"Emilia Clarke znakomicie uosabia kobietę Dolce&Gabbana: jest wyrazista i żywiołowa. Jej osobowość i naturalne piękno uchwycą esencję tej nowej kampanii: radość, spontaniczność i pełnię życia. Ona jest The One!" zdradzili designerzy Domenico Dolce i Stefano Gabbana.

Również o jej partnerze mają do powiedzenia wiele dobrego: "Kit Harington reprezentuje dokładnie to, co widzimy w mężczyźnie Dolce&Gabbana: młodość, naturalny urok, charyzmę i bogatą osobowość. Nie moglibyśmy znaleźć innego kandydata na reprezentanta The One for Men. Cieszymy się, że dołącza do rodziny D&G". (via)

W kampanii zaprezentowana zostanie nowa odsłona dostępnej od 2006 roku wody perfumowanej The One, flanker w koncentracji wody toaletowej. The One Eau de Toilette opisano mianem świeżego zapachu owocowo - kwiatowego, zbudowanego wokół jednej nuty, lilii White Madonna. Póki co nie mamy informacji, czy planowana jest również premiera nowej edycji pobocznej dla mężczyzn.

The One collection

Nowa woda toaletowa zadebiutuje na półkach perfumerii we wrześniu 2017 r.Poprzedni Perfumowe nowości Następny


Advertisement

Szarada
Szarada

Ja akurat lubię męskie The One, damskie tak sobie; po prostu nie dla mnie, ale nie mam nic przeciwko. Co do nowych twarzy... no cóż oczywiste jest, że firmy biorą tych, którzy są młodzi, piękni i na topie. Scarlett Johansson już wypadła z obiegu, więc znaleźli zastępstwo w jednym z najbardziej popularnych seriali. Normalka.

Artykuł jest właśnie o nowych twarzach, więc się wypowiem w temacie. Panna Clarke jest urodziwa i nie da się temu zaprzeczyć (chociaż bez charakteryzacji z GOT już nie jest tak różowo ;)). Niestety oglądałam serial i nie tylko dla mnie jej zdolności aktorskie są na mizernym poziomie.

Co do męskiej strony, no właśnie. Zastąpili McConaugheya, który wygląda jak mężczyzna koleżką, który wygląda jakby był na pierwszym roku college'u i właśnie pierwszy wąs mu się sypie. To już mi się nie podoba, powoduje infantylizację dobrego zapachu w moich oczach.

Tyle w temacie :)

Mar
17
2017
Guermantes
Guermantes

Ja też nie przepadam za The one, ale aktorów i serial lubię i tylko to spowodowało, że kliknęłam i skomentowałam. Zastanawia mnie jednak, czemu w sekcji "komentarze" bardzo często są tylko wypowiedzi negatywne, świadczące o tym, że czytelnicy nie cenią marki i nie zamierzają nawet testować danego zapachu. Skoro nie lubicie i nie chcecie wąchać to po co wchodzicie tu i marnujecie czas na przeczytanie artykułu i marudzenie? no offence :)

Mar
16
2017
perfumeholic88
perfumeholic88

Nie lubię The One i nic tego nie zmieni, a panna Clarke wcale nie jest dla mnie jakaś super wyrazista i żywiołowa. Kit też do mnie w ogóle nie przemawia. Nie wiem po co takie zmiany, ale wiadomo Gra o Tron na czasie to trzeba to jakoś użyć.

Mar
16
2017
Beata Maria
Beata Maria

Niestety z The One nie mogłam się zaprzyjaźnić i zostały wymienione na inny zapach. Z tego powodu nawet zmiana twarzy reklamujących produkt nie pomoże. W moim przypadku znajomość z tą linią została zakończona.

Mar
16
2017
Guermantes
Guermantes

Fajnie :)

Mar
16
2017

Dodaj własną recenzję

Zostań członkiem naszej społeczności miłośników perfum, a będziesz mógł dodawać własne recenzje.

Advertisement

Popularne marki i zapachy: