Perfumowe nowości Caron Pour Un Homme Parfum

Caron Pour Un Homme Parfum

03/16/17 06:43:54 (6 komentarze)

przez: Miguel Matos

 

Pour Un Homme od Caron są najbardziej klasycznymi spośród klasycznych lawendowych perfum dla mężczyzn. Zostały skomponowane w 1934 roku przez Ernesta Daltroff i po dziś dzień są jednymi z najlepiej sprzedających się zapachów tego historycznie ważnego francuskiego domu. Kompozycja opiera się na kontraście między aromatyczną nutą lawendy, a słodkim akordem bursztynowo - waniliowym, umieszczonym na piżmowej bazie. W ostatnich latach zapach zyskał kilka edycji pobocznych, takich jak Pour Un Homme Millesime w 2014 i Pour Un Homme Sport w 2015 roku, opracowaną przez obecnego perfumiarza domu Caron, Williama Fraysse. W marcu 2017 r. kolekcja wzbogaci się o nowy zapach Pour Un Homme Parfum.

Pour Un Homme Parfum

Pour un Homme Parfum jest sukcesorem zapachu Impact (odsłony Pour Un Homme de Caron w koncentracji perfum) i dzieli z nim nuty, kompozycję i koncentrację. Zmianie uległy tylko nazwa i opakowanie, dzięki któremu odsłona ma wyglądać nowocześniej i wpasować się do gustu obecnych klientów. Wciąż są to jedne z najlepszych perfum lawendowych i ponadczasowy zapach. Impact jest już niedostępny w sklepach, ale formuła opracowana przez perfumiarza Richarda Fraysse pozostaje niezmieniona.

 

Pour Un Homme Parfum Notes

POUR UN HOMME PARFUM

Nuty: lawenda, wanilia, bursztyn, piżmo

Nową edycję zamknięto w 75 ml. flakonach z ciemnego przydymionego szkła w odcieniach czerni i zieleni, podbijających elegancki i wymuskany design, ale nawiązujących do poprzednich odsłon wewnątrz linii Pour un Homme.Poprzedni Perfumowe nowości Następny


Advertisement

Pawlo
Pawlo

Klasyczny Pour Un Homme jest naprawdę trudny w odbiorze i na pewno nie widzę go na kobiecie :-) Nowa wersja na pewno będzie mocno uwspółcześniona, ale osobiście pewnie ją sprawdzę. Choć jak znam życie pojedzie po nosie współczesnym banałem... :-(

Mar
22
2017
Roma
Roma

Wody Caron są niedrogie i dostępne w perfumeriach internetowych.
Z męskich mam Yatagan, ale na upartego da(ję) radę nosić...
Myślę od dawna o Pour Un Homme... Podobno ma piękną wanilię... i da się nosić przez kobietę... chętnie bym go wypróbowała ;-)

Mar
18
2017
nostalgia
nostalgia

Nie znam klasycznej wersji. Obie chętnie bym poznała. Chociaż do zapachów Caron dostęp nie jest taki łatwy...

Mar
16
2017
perfumeholic88
perfumeholic88

Przyznam, że nie znam męskich zapachów tej marki, a i ciężko je znaleźć by przetestować. Mimo to z czystej ciekawości bym tę nowość poznała, choć lawenda to nie to co lubię.

Mar
16
2017
Pinball Wizard
Pinball Wizard

Wierzyć, znaczy sprawdzić. Sprawdzę

Mar
16
2017
Beata Maria
Beata Maria

hmmmm nie znam najbardziej kalsycznego z klasycznych zapachów lawendowych dla mężczyzn. W ogóle słabo u mnie ze znajomością marki Caron. Jednak zaciekawiłam się. Może kiedyś uda mi się niuchnąć tę nowość:-).

Mar
16
2017

Dodaj własną recenzję

Zostań członkiem naszej społeczności miłośników perfum, a będziesz mógł dodawać własne recenzje.

Advertisement

Popularne marki i zapachy: