Marki » T-Z » aromatyczno - owocowe « Grupy

Bat Zoologist Perfumes dla kobiet i mężczyzn

Bat Zoologist Perfumes dla kobiet i mężczyzn

Mam: 4 Chcę: 7

tropikalny

Bat marki Zoologist Perfumes to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Bat został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ellen Covey. Nutami głowy są banan, nuty owocowe i esencja ziemi; nutami serca są figa, owoce tropikalne, mirra, Żywice i nuty zielone; nutami bazy są piżmo, skóra, wetyweria, drzewo sandałowe i fasolka tonka.

Banan Nuty owocowe Esencja ziemi

Figa Owoce tropikalne Mirra Żywice Nuty zielone

Piżmo Skóra Wetyweria Drzewo sandałowe Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bat by Zoologist Perfumes.

Peau d`Ailleurs

Bat Recenzje Perfum

BlueJeans
BlueJeans

Jeden z bardziej specyficznych zapachów jakie było dane mi poznać. Z jednej strony zapach ten przez swoją groteskową woń mógłby być idealny na Halloween ze względu na swoje bananowo-mroczne oblicze, tak z drugiej strony przy odpowiedniej aplikacji idealnie nadawał by się do garnituru dla pewnego siebie faceta. Otwarcie Nietoperza odbieram jako zapach nawilżonej ziemi na która rzucił ktoś świeżą skórkę po bananie (nie żartuję). W fazie otwarcia da się zidentyfikować wspomnianego banana natomiast na dłuższą metę jest on zbyt zdominowany przez zapach esencji ziemi. Nieco później do głosu dochodzi wetyweria, która wspólnie z esencją ziemi tworzy bardzo wytrawny i wspomniany wyżej "mroczny duet". Zapach ten prawdopodobnie jest najbardziej kontrowersyjny za całej serii Zoologist i właśnie chociażby dlatego wart jest przetestowania. Ja akurat należę do tego grona, któremu nietoperz nie jest straszny i co więcej bardzo dobrze się w nim czuję. Tylko UWAGA!! zapach ten ma tak wyśmienite parametry (wraz z projekcją), że nie można przesadzać z jego aplikacją ponieważ może skończyć się to dożywotnią traumą i niepotrzebnym zniechęceniem się do niego. Na mnie Bat wytrzymuje 16h+ przy bardzo dobrej projekcji przez większość dnia.

Aleksxs
Aleksxs

Pewnej nocy Bat czyli Nietoperz mnie nawiedził. Nie miałam odwagi użyć go na dzień a całą noc prawie siedziałam w swoim pokoju, w domu nad projektem zatem zdecydowałam się go użyć. Zapach w ogóle nie ewoluował na moim ciele. Od samego początku do końca pachniał tak samo. Trochę czułam się jak kobieta pracująca na plantacji. Niosłam kosz z owocami, cytrusy a, że w nocy lało to poślizgnęłam się i upadłam. Ciałem przygniotłam owoce i cała byłam od mokrej ziemi. Wstaję i czuję na sobie tylko tą mokrą ziemię. Tak się sobie wyobraziłam siebie używając Bat.
Mając na sobie Bat głównie czułam mokrą ziemię, trochę wetywerii i piżma. W tle ukrywały się nuty owocowe: banan, owoce tropikalne, chyba ananas i inne owoce. Wśród owoców mocno wyczuwalna jest też figa. Dla mnie te perfumy pachną czarną ziemią, taką bardzo żyzną,mokrą, owocami, wetywerią i trochę piżmem. W głębi ukryto mocniejsze nuty zielone oraz słabsze delikatnej skóry. Z kolei nie czuję w nich drzewa sandałowego, żywic, mirry i fasoli tonki.
Zapach ten w ogóle nie przypadł mi do gustu. Jednak przyznam, że długo się utrzymuje bowiem spokojnie 12h a jego projekcja jest ogromna. Poszłam spać jakoś 3 w nocy, gdy wstałam 7 i później o 7.30 wróciłam do pokoju otworzyć okno, moje królestwo pachniało mokrą ziemią czyli Bat. Rzeczy jakie miałam na sobie w nocy właściwie i teraz nadal trochę nim pachną. A na nadgarstkach po nocy miałam wrażenie, że nadal czułam Bat. Zapach zdecydowanie długo się utrzymuje i ma ogromną projekcję ale nie dla mnie. Polecam miłośnikom zapachów typu mokra gleba.

iwonidos
iwonidos

Na dworze mróz. Minus 20 stopni. Otwieram drzwi do chlewni. Szeroko, na oścież! Widzę, jak z lekko zatęchłej słomy podnosi się szczeciniasty dwustukilogramowy knur. Przez otwarte drzwi buchają na zewnątrz gorące opary z jego legowiska i ogrzanej jego ciałem słomy. Przeklinam pod nosem i rzucam się do ucieczki, ale nie jest łatwo pozbyć się tego zapachu. Trwałość niesamowita!Ma moc i swoją opowieść, której ja już nigdy nie chcę doświadczyć.

Aagje
Aagje

To miały być najdziwaczniejsze perfumy na świecie. Spodziewałam się najgorszego i przy pierwszym zetknięciu z zapachem od razu pomyślałam, że słusznie. Teraz, po kilku podejściach, pokusiłabym się jednak o stwierdzenie, że wcale nie jest tak źle i nawet dają się nosić. No prawie, bo wciąż są... przedziwaczne. Najprościej mówiąc, mógłby to być duet Dirt Demeter i Halloween, z różnicą w stopniu dojrzałości banana. Całość jest głęboka i balsamiczna, ale wcale nie tak mroczna, jak można by się było spodziewać. Wręcz przeciwnie – bardziej niż chłodne wnętrze jaskini przypomina mi wakacje na Zanzibarze. Tropikalny las tuż po ulewnym deszczu, echa niedawnej burzy w rozgrzanym powietrzu, egzotyczne owoce, których nazw już nawet nie pamiętam, na wyciągnięcie ręki. A tuż nad głową, zamiast nietoperzy, banany najróżniejszych gatunków, kształtów, a nawet kolorów. Ale co tam banan. Królową jest tutaj FIGA, bo – zapewniam – to figa jakiej jeszcze nie znacie. Słodka i figowa, ale oblepiona mokrą ziemią. Nie ziemistą paczulą ani innym ziemiopodobnym czymś, tylko po prostu najprawdziwszą czarną ZIEMIĄ. Odważne i niecodzienne to połączenie, a efekt... niczego sobie to zbyt mało powiedziane. Ale nie wiem, co sobie o mnie pomyślicie, gdy nazwę go przyjemnym i do noszenia ;)

Morawagin
Morawagin

To jeden z tych zapachów,które nie wywołują u mnie żadnych emocji.
Czuje wetiwer,taki spacyfikowany,bardzo mocno schowany za innymi składnikami.Szkoda.Poza tym wyraźny akord banana i figi oraz innych tropikalnych owoców.Bardzo dziwnie to wszystko pobrzmiewa.
Liczyłem na większy udział akordów ciemno-zielonych i mszystych,owszem są ale na odległym planie nie mające szans przebić się przez owocową pulpę.
Jak dla mnie zapach do" jednorazowego doświadczenia"
i zapomnienia.Kompletnie bez charakteru i użyteczności.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Zoologist Perfumes Bat, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Zoologist Perfumes Bat, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bat marki Zoologist Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bat marki Zoologist Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Slumberhouse Jeke D.S. & Durga Cowboy Grass BeauFort London Vi Et Armis Kinski Kinski Slumberhouse New Sibet Ephemera by Unsound Noise Slumberhouse Rume L`Erbolario Ginepro Nero Imaginary Authors Bull's Blood One of Those Sulphur [16S] Nasomatto China White D.S. & Durga Burning Barbershop Byredo Mojave Ghost Slumberhouse Sadanne Byredo M/Mink Byredo Oud Immortel Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Harissa Nasomatto Absinth Mugler A*Men Pure Shot Les Liquides Imaginaires Bello Rabelo