Marki » T-Z » orientalno - waniliowe « Grupy

Bake My Day Zoella Beauty dla kobiet

Bake My Day Zoella Beauty dla kobiet

cynamonowy
kakaowy

Bake My Day marki Zoella Beauty to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Bake My Day został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są czekolada i cynamon; nutą serca jest piernik; nutą bazy jest wanilia.

Czekolada Cynamon

Piernik

Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bake My Day by Zoella Beauty.

Bake My Day Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Zoella Beauty Bake My Day, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Zoella Beauty Bake My Day, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bake My Day marki Zoella Beauty. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bake My Day marki Zoella Beauty reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Gabriela Sabatini Devotion Liz Claiborne Spark L`Erbolario Vaniglia Les Parfums de Rosine Rose Praline Demeter Fragrance Hershey’s Milk Chocolate Kisses La Perla Dark Extacy MAC MV3 I Profumi di Firenze Talco Delicato Playboy Play It Sexy Hilde Soliani CiocoRosissimo Jessica Simpson Dessert Treats Cupcake LR Harem