Marki » T-Z » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Wood Boards Studio In Melbourne Zara dla kobiet

Wood Boards Studio In Melbourne Zara dla kobiet

Wood Boards Studio In Melbourne Zara dla kobiet Zdjęcia Wood Boards Studio In Melbourne Zara dla kobiet Zdjęcia Wood Boards Studio In Melbourne Zara dla kobiet Zdjęcia Wood Boards Studio In Melbourne Zara dla kobiet Zdjęcia

Wood Boards Studio In Melbourne marki Zara to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Wood Boards Studio In Melbourne został wydany w 2017 roku. Nutami głowy są bergamotka, brzoskwinia i jabłko; nutami serca są gardenia tahitańska i imbir; nutami bazy są cedr, piżmo i ambra.

Bergamotka Brzoskwinia Jabłko

Gardenia tahitańska Imbir

Cedr Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Wood Boards Studio In Melbourne by Zara.

Wood Boards Studio In Melbourne Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Zara Wood Boards Studio In Melbourne, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Zara Wood Boards Studio In Melbourne, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Wood Boards Studio In Melbourne marki Zara. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Wood Boards Studio In Melbourne marki Zara reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Aramis Aramis Cool Calvin Klein CK One Scene Cafe Parfums Cafe-Cafe Puro Burberry Touch for Men Carolina Herrera 212 Men Splash Antonio Banderas Antonio Amouage Silver Cologne Avon Dreamlife Morgan Light My Heart Collection Homme Nautica Latitude Longitude Benetton Benetton Pure Sport Men Hermes Voyage d`Hermes