Marki » T-Z » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Laboratori Di Saponi In Roma Zara dla kobiet

Laboratori Di Saponi In Roma Zara dla kobiet

Mam: 1

Laboratori Di Saponi In Roma Zara dla kobiet Zdjęcia Laboratori Di Saponi In Roma Zara dla kobiet Zdjęcia

Laboratori Di Saponi In Roma marki Zara to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Laboratori Di Saponi In Roma został wydany w 2017 roku. Nutami głowy są bergamotka, pomarańcza, mandarynka i cytryna; nutami serca są dzikie jagody, reseda, frezja i róża; nutami bazy są paczula, ambra i cedr.

Bergamotka Pomarańcza Mandarynka Cytryna

Dzikie jagody Reseda Frezja Róża

Paczula Ambra Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Laboratori Di Saponi In Roma by Zara.

Laboratori Di Saponi In Roma Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Zara Laboratori Di Saponi In Roma, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Zara Laboratori Di Saponi In Roma, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Laboratori Di Saponi In Roma marki Zara. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Laboratori Di Saponi In Roma marki Zara reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Robert Piguet Bandit Trussardi Donna Trussardi Trussardi Trussardi Lancetti Lancetti Femme Yves Rocher Comme une Evidence Cerruti Cerruti 1881 Lumieres d`Ete Leonard Tamango Ines de la Fressange Ines de la Fressange 2004 Guerlain Sous le Vent Oscar de la Renta Oscar Summer Dew David & Victoria Beckham Signature Story for Her Christian Dior Miss Dior Cherie Eau De Toilette 2010