Marki » T-Z » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Fleuriste A Paris Zara dla kobiet

Fleuriste A Paris Zara dla kobiet

kakaowy
Fleuriste A Paris Zara dla kobiet Zdjęcia Fleuriste A Paris Zara dla kobiet Zdjęcia Fleuriste A Paris Zara dla kobiet Zdjęcia

Fleuriste A Paris marki Zara to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Fleuriste A Paris został wydany w 2017 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytrusy i nuty zielone; nutami serca są piwonia i salicylan amylu; nutami bazy są czekolada i piżmo.

Bergamotka Cytrusy Nuty zielone

Piwonia Salicylan amylu

Czekolada Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fleuriste A Paris by Zara.

Covet

Fleuriste A Paris Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Zara Fleuriste A Paris, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Zara Fleuriste A Paris, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fleuriste A Paris marki Zara. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fleuriste A Paris marki Zara reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Giorgio Armani Summer Mania Eau Fraiche pour Homme Esprit Night Life Summer Edition Man Bond No 9 Little Italy Christian Dior Cruise Collection - Escale a Portofino Comme des Garcons Comme des Garcons Series 4 Cologne : Anbar Jo Wood Organics Amka John Varvatos Artisan Hermes Eau de Pamplemousse Rose Aqaba Aqaba for Men Max Deville Camera for Men Acorelle Lotus Bambou Parfums Bleu Blue Stratos