Marki » T-Z » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Fleuriste A Paris Zara dla kobiet

Fleuriste A Paris Zara dla kobiet

kakaowy
Fleuriste A Paris Zara dla kobiet Zdjęcia Fleuriste A Paris Zara dla kobiet Zdjęcia Fleuriste A Paris Zara dla kobiet Zdjęcia

Fleuriste A Paris marki Zara to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Fleuriste A Paris został wydany w 2017 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytrusy i nuty zielone; nutami serca są piwonia i salicylan amylu; nutami bazy są czekolada i piżmo.

Bergamotka Cytrusy Nuty zielone

Piwonia Salicylan amylu

Czekolada Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fleuriste A Paris by Zara.

Covet

Fleuriste A Paris Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Zara Fleuriste A Paris, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Zara Fleuriste A Paris, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fleuriste A Paris marki Zara. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fleuriste A Paris marki Zara reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Mexx Fly High Man Paco Rabanne Paco Tommy Bahama Set Sail St. Barts for Men Agatha Ruiz de la Prada Lio Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Domenico Caraceni Ivy League Tommy Bahama Tommy Bahama Set Sail South Seas Nicolai Parfumeur Createur Cologne Cedrat Manuel Canovas L`ile Bleue Cuba Paris Cuba Jungle Tiger Acqua di Parma Essenza di Colonia Florascent Regia