Marki » T-Z » drzewno - przyprawowe « Grupy

Splendid Wood Yves Saint Laurent dla kobiet i mężczyzn

Mam: 3 Chcę: 5

agarowy
dymny
Splendid Wood Yves Saint Laurent dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Splendid Wood Yves Saint Laurent dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Splendid Wood Yves Saint Laurent dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Splendid Wood marki Yves Saint Laurent to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Splendid Wood został wydany w 2014 roku. Splendid Wood stworzyli Marie Salamagne i Amandine Marie. Nutami głowy są kadzidło i kardamon; nutami serca są nuty orientalnych drzew i jaśmin wielkolistny; nutami bazy są cypriol, cedr i agar (oud).

Kadzidło Kardamon

Nuty orientalnych drzew Jaśmin wielkolistny

Cypriol Cedr Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Splendid Wood by Yves Saint Laurent.

Splendid Wood Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent Splendid Wood, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent Splendid Wood, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Splendid Wood marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Splendid Wood marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tom Ford Oud Wood Frapin 1270 L`Artisan Parfumeur Coeur de Vetiver Sacre Frederic Malle Musc Ravageur Lubin Idole Tom Ford Sahara Noir Tom Ford Grey Vetiver Viktor&Rolf Spicebomb Lubin Idole Eau de Parfum Yves Saint Laurent Noble Leather Guerlain Vetiver Extreme Jovoy Paris L’Enfant Terrible Creed Original Vetiver Tom Ford Noir Extreme Yves Saint Laurent M7 Tom Ford Tobacco Vanille Nasomatto Black Afgano Profumum Roma Patchouly Amouage Fate for Men Jovoy Paris Psychedelique