Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Paris Premieres Roses Yves Saint Laurent dla kobiet

Paris Premieres Roses Yves Saint Laurent dla kobiet

Miałem: 2

Paris Premieres Roses Yves Saint Laurent dla kobiet Zdjęcia

Paris Premieres Roses marki Yves Saint Laurent to kwiatowe perfumy dla kobiet. Paris Premieres Roses został wydany w 2003 roku. Paris Premieres Roses stworzyli Laurent Bruyere, Dominique Ropion i Sophia Grojsman. Perfumy zawierają takie składniki, jak fiołek, liść czarnej porzeczki i róża.

Fiołek Liść czarnej porzeczki Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Paris Premieres Roses by Yves Saint Laurent.

Paris Premieres Roses Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent Paris Premieres Roses, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent Paris Premieres Roses, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Paris Premieres Roses marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Paris Premieres Roses marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Pure Poison Marc Jacobs Marc Jacobs Gardenia Abercrombie & Fitch Ezra Accord Parfait Rose & Neroli Molyneux Quartz Philosophy Amazing Grace Jardin de France Chevrefeuille Jean Charles Brosseau Fleurs d`Ombre Ombre Bleue Nicolai Parfumeur Createur Rose Pivoine Il Profvmo Soliflor Line Eclair de Tubereuse Kendall Hart Charm! All My Children Jean Patou Divine Folie