Marki » T-Z » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Paris Premieres Roses 2015 Yves Saint Laurent dla kobiet

Mam: 3 Chcę: 1

ozonowy
wodny
Paris Premieres Roses 2015 Yves Saint Laurent dla kobiet Zdjęcia Paris Premieres Roses 2015 Yves Saint Laurent dla kobiet Zdjęcia Paris Premieres Roses 2015 Yves Saint Laurent dla kobiet Zdjęcia Paris Premieres Roses 2015 Yves Saint Laurent dla kobiet Zdjęcia

Paris Premieres Roses 2015 marki Yves Saint Laurent to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Paris Premieres Roses 2015 został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są dzika róża, liść fiołka i neroli; nutami serca są róża damasceńska, piwonia i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe i białe piżmo.

Dzika róża Liść fiołka Neroli

Róża damasceńska Piwonia Konwalia

Drzewo sandałowe Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Paris Premieres Roses 2015 by Yves Saint Laurent.

Paris Premieres Roses 2015 Recenzje Perfum

An Mi
An Mi

Róża to zdecydowanie najbardziej wyczuwalna nuta, w zasadzie nic poza nią tu nie czuję. Kompozycja ładna, świeża, optymistyczna, jednak trwałość jak na YSL zdecydowanie zbyt słaba.

2017

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent Paris Premieres Roses 2015, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent Paris Premieres Roses 2015, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Paris Premieres Roses 2015 marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Paris Premieres Roses 2015 marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Cafe Parfums Cafe-Cafe Puro Iced Bvlgari Omnia Amethyste Sarah Jessica Parker Covet Alviero Martini 1a Classe Woman Nina Ricci Premier Jour Soleil Sonoma Scent Studio Wood Violet Burberry The Beat EDT B Never Too Busy To Be Beautiful Cocktail s.Oliver s.Oliver Women O Boticario Accordes Prince Matchabelli New Musk Farmacia SS. Annunziata Kama