Marki » T-Z » orientalno - przyprawowe « Grupy

Opium Fraicheur d'Orient Yves Saint Laurent dla kobiet

Opium Fraicheur d'Orient Yves Saint Laurent dla kobiet

Miałem: 2 Chcę: 1

Opium Fraicheur d'Orient marki Yves Saint Laurent to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Opium Fraicheur d'Orient został wydany w 1998 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, goździk (roślina), jaśmin, paczula, ambra, imbir, kolendra, cynamon, tangeryna, pieprz, nuty drzewne i Żywica.

Piżmo Goździk (roślina) Jaśmin Paczula Ambra Imbir Kolendra Cynamon Tangeryna Pieprz Nuty drzewne Żywica

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Opium Fraicheur d'Orient by Yves Saint Laurent.

Opium Fraicheur d'Orient Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent Opium Fraicheur d'Orient, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent Opium Fraicheur d'Orient, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Opium Fraicheur d'Orient marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Opium Fraicheur d'Orient marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Ambre Soie Hugo Boss Boss Intense Shimmer Edition Marc Jacobs Marc Jacobs Autumn Splash Amber Lalique Lalique Pour Homme Equus L`Artisan Parfumeur Ambre Extreme L`Artisan Parfumeur Safran Troublant Giorgio Armani Onde Mystere Giorgio Armani Attitude Extreme Ted Baker XO Extraordinary for Men DSH Perfumes Cafe Noir Black Phoenix Alchemy Lab The Curator Segreti di Lucca Boheme