Marki » T-Z » drzewno - wodne « Grupy

Kouros Energizing 2010 Yves Saint Laurent dla mężczyzn

Kouros Energizing 2010 Yves Saint Laurent dla mężczyzn

morski
skórzany
Kouros Energizing 2010 Yves Saint Laurent dla mężczyzn Zdjęcia Kouros Energizing 2010 Yves Saint Laurent dla mężczyzn Zdjęcia

Kouros Energizing 2010 marki Yves Saint Laurent to drzewno - wodne perfumy dla mężczyzn. Kouros Energizing 2010 został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy, skóra, nuty drzewne i woda morska.

Cytrusy Skóra Nuty drzewne Woda morska

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kouros Energizing 2010 by Yves Saint Laurent.

Kouros Energizing 2010 Recenzje Perfum

perfumeholic88
perfumeholic88

Nie będe owijać w bawełnę i kłamać jak to uwielbiam klasyka i uważam,go za męskie pachnidło wszechczasów. Nie znoszę go i odsuwam się na bezpieczną odległość kiedy go czuję, na szczęście to zdarza się niezwykle rzadko. Do flankierów Kourosa równiez podchodzę nieufnie i zastanawiałam się jak pachnie wersja Energizing, czy ma w sobie coś z pierwowzoru? Tak ma. To coś jest doskonale wyczuwalne przez pierwsze kilka sekund. To mocne, ostre cytrusy zmieszane z równie intensywną, niezbyt przyjazną skórą i ten moment jest ciężki dla mnie do zaakceptowania tak bardzo, że odsuwałam nos od skóry. Na całe szczęście jak wspomniałam walka skóry ze świdrującymi cytrusami nie trwa długo i ustępuje miejsca łagodnej nucie morskiej podtrzymywanej przed równie spokojną dawkę drzewnych nut. Gdzieś w oddali owszem cytrusy dalej występują, ale nie próbują się już przebić i łagodnieją. Sama kompozycja niestety jest banalna i nudna. Morskie cytrusy z drewnem to wszystko co tu jest i jako świeżaka na lato można użyć aczkolwiek nie jest to nic oryginalnego i wyróżniającego się. Takich zapachów jest wiele, zbyt wiele.

2017

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent Kouros Energizing 2010, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent Kouros Energizing 2010, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kouros Energizing 2010 marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kouros Energizing 2010 marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Mugler A*Men Pure Malt Mugler A*Men Hermes Voyage d`Hermes Christian Dior Dior Homme Intense Versace Versace Man Eau Fraiche Franck Olivier Eau de Passion Men Rasasi Egra Men Carolina Herrera CH Men Giorgio Armani Acqua di Gio Profumo Cartier Declaration d'Un Soir Guy Laroche Drakkar Noir Chanel Allure Homme Edition Blanche Azzaro Visit For Men Viktor&Rolf Spicebomb Yves Saint Laurent Kouros Lalique Hommage a L'Homme Christian Dior Dior Homme Intense Lalique Lalique Pour Homme Equus Bvlgari Aqva Amara Lalique Encre Noire Sport