Marki » T-Z » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Mam: 2 Chcę: 1

morski
dymny
Kouros Eau de Toilette Tonique Yves Saint Laurent dla mężczyzn Zdjęcia

Kouros Eau de Toilette Tonique marki Yves Saint Laurent to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Kouros Eau de Toilette Tonique został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są bergamotka i cytryna amalfi; nutą serca jest woda morska; nutami bazy są paczula, kadzidło i nuty drzewne.

Bergamotka Cytryna Amalfi

Woda morska

Paczula Kadzidło Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kouros Eau de Toilette Tonique by Yves Saint Laurent.

Kouros Eau de Toilette Tonique Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent Kouros Eau de Toilette Tonique, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent Kouros Eau de Toilette Tonique, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kouros Eau de Toilette Tonique marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kouros Eau de Toilette Tonique marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Calvin Klein Ck One Electric Ayala Moriel Arsenal Cattier Eau du Verger Lalique Lalique White L`Erbolario Orangerie Manuel Canovas Route Mandarine O Boticario Nativa Spa  Petitgrain + Cedar Demeter Fragrance Fiery Curry Parfums Berdoues 1902 Naturelle Detaille Paradisii Odin 02 Owari Bourjois Masculine Evasion