Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Elle Edition Collector Yves Saint Laurent dla kobiet

Elle Edition Collector Yves Saint Laurent dla kobiet

lekko korzenny
Elle Edition Collector Yves Saint Laurent dla kobiet Zdjęcia

Elle Edition Collector marki Yves Saint Laurent to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Elle Edition Collector został wydany w 2010 roku. Nutę głowy stanowi grejpfrut; nutami serca są jaśmin i różowy pieprz; nutami bazy są ambra i benzoes.

Grejpfrut

Jaśmin Różowy pieprz

Ambra Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Elle Edition Collector by Yves Saint Laurent.

Elle Edition Collector Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent Elle Edition Collector, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent Elle Edition Collector, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Elle Edition Collector marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Elle Edition Collector marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Adolfo Dominguez Azahar Eau D`Italie Magnolia Romana Stella McCartney Stella Rose Absolute Evody Parfums Noir d`Orient Annick Goutal Le Chevrefeuille La Prairie Life Threads Gold Juicy Couture Peace, Love and Juicy Couture Diptyque 34 boulevard Saint Germain Penhaligon`s Vaara Chabaud Maison de Parfum Etoile de Lune Max Mara Max Mara Le Parfum Zeste & Musc Loewe El cielo sobre la Plaza de Oriente By Kilian Playing With The Devil Diesel Fuel For Life Femme Mugler Womanity Eau pour Elles Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Etat Libre d`Orange Rossy de Palma Eau de Protection Annick Goutal Songes Christian Dior Midnight Poison Givenchy Hot Couture