Marki » T-Z » aromatyczne « Grupy

Samarkande Yves Rocher dla mężczyzn

Samarkande Yves Rocher dla mężczyzn

ziołowy

Samarkande marki Yves Rocher to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Samarkande został wydany w 1990 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda, geranium, paczula, cedr virginia, imbir i bazylia.

Lawenda Geranium Paczula Cedr Virginia Imbir Bazylia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Samarkande by Yves Rocher.

Samarkande Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Samarkande, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Samarkande, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Samarkande marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Samarkande marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Moschino Moschino Kenzo Le Monde Est Beau Cacharel LouLou Giorgio Armani Armani Hermes Eau de Pamplemousse Rose Elizabeth Taylor Diamonds and Rubies Gabriela Sabatini Magnetic Gres Cabaret Hermes Caleche Rochas Eau de Rochas Elizabeth Taylor White Diamonds Lancome O de Lancome Christian Dior Eau Sauvage Rochas Femme Rochas Lanvin Arpege Clinique Aromatics Elixir Christian Dior Dior Homme Parfum Guerlain Vetiver Calvin Klein Obsession for Men Van Cleef & Arpels Midnight in Paris