Marki » T-Z » kwiatowo - zielone « Grupy

Ode a la Vie Yves Rocher dla kobiet

Ode a la Vie Yves Rocher dla kobiet

wodny

Ode a la Vie marki Yves Rocher to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Ode a la Vie został wydany w 2001 roku. Nutami głowy są bambus, nuty wodne i galbanum; nutami serca są lilia wodna, fiołek i cyklamen; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i cedr virginia.

Bambus Nuty wodne Galbanum

Lilia wodna Fiołek Cyklamen

Piżmo Drzewo sandałowe Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ode a la Vie by Yves Rocher.

Louis Feraud

Ode a la Vie Recenzje Perfum

Jasolcia
Jasolcia

Pamiętam moje pierwsze zetknięcie z Yves Rocher. Szukałam odżywki do włosów bez spłukiwania i z rozpędu trafiłam do Yves Rocher. Nie był jeszcze tak popularny, było to z 15 lat temu ;). Odżywka z Gingo Biloba miała cudny roślinny zapach. Rozejrzałam się po sklepie i zauważyłam flakon jak zielony liść z zawieszoną nad nim kroplą rosy. I tak właśnie pachniały te perfumy. Zielono jak świeżo ścięta łodyga bambusa, roślinnie, naturalnie, ożywczo z drzewnym podbiciem. Jak wczesny ranek na łące- rześki, zielony i wilgotny od rosy. Cudnie!Perfumy tej marki zawsze dla mnie miały zapachy bardzo zbliżone do tych które znam z natury, nie chemiczne, zupełnie inne od tych, które znałam do tej pory. Wąchając Odę do życia przenosiłam się na łąkę ze świeżo ściętą trawą i jakbym leżała sobie gdzieś w półcieniu ogromnego drzewa. Kupiłam 30ml i nie wiedziałam jeszcze wtedy, że mniejsze pojemności z tej serii nie mają atomizera, co mnie srodze zawiodło, ale szybko nabyłam przenośny atomizer i równie szybko perfumy zużyłam i kupiłam ponownie w pojemności 50ml.
Chętnie bym znów powąchała, ale raczej marne szanse...

2017

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Ode a la Vie, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Ode a la Vie, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ode a la Vie marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ode a la Vie marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Organza Indecence Yves Rocher Ode à l'amour Kenzo Kenzo Amour Satellite Padparadscha Giorgio Armani Idole d`Armani Yves Rocher Ode au Reve Cacharel Noa Mugler Angel Eau de Toilette Moschino Glamour Shiseido Feminite du Bois Vivienne Westwood Boudoir Mauboussin Mauboussin Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Serge Lutens Sa Majeste la Rose Balenciaga Cristobal Serge Lutens Ambre Sultan Lolita Lempicka Si Lolita Hugo Boss Deep Red Yves Rocher Nature Millenaire La Prairie Silver Rain