Marki » T-Z » « Grupy

Framboise Yves Rocher dla kobiet

Framboise Yves Rocher dla kobiet

kwaśny

Framboise marki Yves Rocher to perfumy dla kobiet. Framboise został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak malina.

Malina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Framboise by Yves Rocher.

Framboise Recenzje Perfum

darkmormokyle
darkmormokyle

Jakoś nie potrafię ich nosić, mimo że lubię malinę. Tutaj jakoś jest zbyt słodko malinowo i w pierwszych chwilach daje po nosie alkoholem. Raz nawet dostałam ''komplement'', że czuć ode mnie wino ;) Nie mogę go zmęczyć...
Nie przepadam za zapachami z tej serii, ten dostałam i utwierdziło mnie to w przekonaniu, że tego typu słodzie owoce kompletnie nie są dla mnie. Zbyt grzeczne, takie dla dziewczynek

Nell
Nell

Idealna woda na późną wiosnę i lato oraz na poprawę humoru. Bardzo wesoła, pozytywna, to taki zapach beztroski, wakacji, młodzieńczej, dziewczęcej energii. Pewnie ktoś mógłby powiedzieć, że jest infantylny, ale ja nie mam z tym problemu. Mocno słodki, na początku też lekko kwaskowaty; trochę taka landrynka, ale bez wrażenia sztuczności. Pomimo słodyczy zapach ma w sobie lekkość.
Nie mam zbyt czułego nosa w aspekcie różnicowania nut i nie jestem pewna, czy bym odgadła, że to malina, ale na pewno jest mocno owocowo. :) Bardzo przypadł mi do gustu, jest taki w moim stylu. Piękny jest także kolor samej wody, nawet buteleczka mi się podoba, choć zwykle nie lubię prostych form. Strzałem w dziesiątkę jest dostępność flakonika o małej pojemności - idealnego do torebki.
Jedyną wadą jest bardzo mała trwałość zapachu; nawet bezpośrednio po popsikaniu się mam wrażenie, że jakoś tak szybko rozwiewa się. Coś tam co prawda czuję nawet po kilku godzinach, ale tak naprawdę symbolicznie. To taka bardziej mgiełka zapachowa niż woda toaletowa.

china_doll
china_doll

Maliny z cukrem.
Słodki,wesoły,letni zapach. Świetnie sprawdzi się na codzień.
Nie miał być arcydziełem i nim nie jest, on jest po prostu sobą.
Idealny na ciepłe dni.
Flakonik prosty, kolor płynu-cudowny.

lili-ya
lili-ya

No nie wiem... Z tą wodą mam tak samo, jak z wszystkimi innymi z tej serii: powąchać miło, ale żeby nosić na sobie? Raczej niekoniecznie. Przeszkadza mi w nich chyba głównie ta jednonutowość, brak złożoności. Miałam "Kasztanka", czyli Marron de Noel i po kilku użyciach musiałam się go pozbyć, bo chociaż przemiły, drażnił mnie, kiedy go użyłam. Podobnie jest z wersją malinową, którą kupiłam mojej siostrze. Zapach tej wody - wbrew opisowi - nie przypomina słodko-kwaskowej woni świeżych malin, pachnie raczej jak malinowy syrop albo jakieś landrynki. Jeżeli komuś nie przeszkadza psikadełko oparte tylko na jednej nucie, można spróbować. Moim zdaniem sprawdzi się głównie latem na jakieś mało zobowiązujące okazje.Odbieram tę wodę jako zapach dla młodych dziewczyn, ja - dwudziestokilkulatka - czuję się w nim infantylnie.

gardenia
gardenia

Być może mój nos spacyfikowany potężna alergią na perfumy odbiera obecnie zapachy inaczej, jednakże ta prosta malinka od Yves Rocher nie powoduje u mnie żadnych nieprzyjemnych objawów, wręcz przeciwnie pozwala odetchnąć i odprężyć się...Słodka ale nie przesłodzona chmurka znad talerzyka czerwonych owoców gronowych, dla mnie mogłyby tu znależć się i truskawki, przywodzi mi na myśl ciepłe dni lata i dzieciństwa - niezmąconą niczym wesołość i lekkości bytu ;)
Frambois to delikatna woń posłodzonego deserku z malin i truskawek, trochę pudrowa, słodka ale nie przesłodzona, bo wyczuwam tu też delikatną suchą kwaskowatość, która jednak nie wwierca się w nos, lecz dodaje równowagi owocowej słodkości.
Tu wszystko jest bardzo harmonijnie wyważone, z resztą jakie wszystko? Posłodzone świeże i malinki z kryształowej miseczki u Babuni na wakacjach letnich muszą być przecież smaczne ;)

perfumeholic88
perfumeholic88

Malinę kupiłam kilka lat temu w prezencie nastoletniej szwagierce, bo sama o nią prosiła. Zapach jednak nie zdobył jej uznania i tak w sumie to się nie dziwię. Jest strasznie przesłodzony i jakby sztuczny. To miseczka malin na które wysypała się cała torebka cukru. Do globalnego stosowania napewno nie, ale jako room spray może być.

Ala_9
Ala_9

Taka sobie malinka, trochę mdła i słodkawa. Niegroźny zapach, dla młodych i starych;) Ja tam nie przepadam za owocami krajowymi (w zapachach perfum, rzecz jasna), wolę egzotyczne, mogę być więc nazbyt surowa i mało podatna na urok tej wody.
Trwałość kiepska, ale nie tragiczna.
Design bardzo fajny.

Ann
Ann

Mam, zużyję, nie wrócę.
Moja historia z zapachami z serii Les Plaisirs Nature to: malina, jeżyna, wanilia i mango-marakuja. Nawiasem wanilia jest najlepsza.

Wersja malinowa wody to bardzo słodki, a jednocześnie kwaskowaty zapach malin, lekko chemiczny, kręcący w nosie. Pasuje głównie nastolatkom (i to raczej tym młodszym) w wiosenne i letnie dni. Nietrwały, ale projekcję jakąś tam posiada. Kolor cieczy ozdabia prostą butelkę.
Mnie męczy i zmula natężeniem słodyczy.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Framboise, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Framboise, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Framboise marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Framboise marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Marc Jacobs Daisy Beyonce Heat Rush Escada Cherry in the Air Prada Prada Candy Yves Rocher FlowerParty Dolce&Gabbana D&G Light Blue Lolita Lempicka Lolita Lempicka Estée Lauder Sensuous Noir Giorgio Armani Acqua di Gioia Christian Dior Hypnotic Poison Moschino Moschino Funny! Moschino Cheap & Chic Light Clouds Puma Animagical Woman Marc Jacobs Dot Juicy Couture Viva la Juicy Lancome Hypnose Viktor&Rolf Flowerbomb Chloe L`Eau de Chloe Christian Dior Miss Dior (new) Yves Rocher Moment de Bonheur