Marki » T-Z » drzewno - aromatyczne « Grupy

Cyprès et Pamplemousse Yves Rocher dla mężczyzn

Cyprès et Pamplemousse Yves Rocher dla mężczyzn

Cyprès et Pamplemousse Yves Rocher dla mężczyzn Zdjęcia

Cyprès et Pamplemousse marki Yves Rocher to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Cyprès et Pamplemousse został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sonia Constant. Perfumy zawierają takie składniki, jak cyprys, grejpfrut i imbir.

Cyprys Grejpfrut Imbir

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cyprès et Pamplemousse by Yves Rocher.

CK One Summer
Transat

Cyprès et Pamplemousse Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Cyprès et Pamplemousse, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Cyprès et Pamplemousse, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cyprès et Pamplemousse marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cyprès et Pamplemousse marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

beauty at ebay
Jean Paul Gaultier Classique Essence de Parfum Cartier Eau de Cartier Goutte de Rose Yves Rocher Rose Fraiche Yves Rocher Fraicheur Vegetale Verveine Versace Versace Man Eau Fraiche Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca Yves Rocher Naturelle Osmanthus Bvlgari Aqva Amara Tommy Hilfiger Hilfiger Man Dark Midnight Britney Spears Believe Donna Karan Pure DKNY Hermes Un Jardin Sur Le Toit Serge Lutens La Fille de Berlin Yves Rocher Rose Oud Chanel Egoiste Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Yves Rocher Moment de Bonheur Lalique Amethyst Givenchy Pi Zara Zara Woman Star Jasmine & Candy