Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Cerisier en Fleurs Yves Rocher dla kobiet

Cerisier en Fleurs Yves Rocher dla kobiet

migdałowy
Cerisier en Fleurs Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia Cerisier en Fleurs Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia Cerisier en Fleurs Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia Cerisier en Fleurs Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia

Cerisier en Fleurs marki Yves Rocher to kwiatowe perfumy dla kobiet. Cerisier en Fleurs został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francis Kurkdjian. Nutami głowy są nuty zielone i zielona mandarynka; nutami serca są kwiat wiśni i migdał; nutami bazy są paczula i piżmo.

Nuty zielone Zielona mandarynka

Kwiat wiśni Migdał

Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cerisier en Fleurs by Yves Rocher.

Cherry Blossom
Heavenly Blossom
Japanese Cherry Blossom Eau de Toilette
Wish of Love

Cerisier en Fleurs Recenzje Perfum

Malwina
Malwina

W recenzjach strzelają drewienka w kominku, leją się trunki i czekolada na rozgrzewkę, a u mnie mentalna wiosna.

W Japonii kwiat wiśni - 'sakura'- stanowi jedną z wielu metafor odnoszących się do ulotnej natury życia. W taki właśnie, metaforyczny sposób odbieram Cerisier en Fleurs, dlatego też nie przeszkadza mi jego nietrwałość, paradoksalnie pomaga mi jeszcze bardziej docenić te chwile kiedy jest obecny. On sam o tym nie wie, ale to jest zapach, który robi mi naprawdę wielką łaskę, że w ogóle jest. Zapach jest nieodłączną częścią japońskiej estetyki. Najlepiej jeśli go w ogóle nie ma, a jeżeli już jest, to dobrze żeby był bardzo delikatny i odnosił się do natury.

Cerisier en Fleurs jest spełnieniem moich marzeń o posiadaniu na własność zapachu, który w swojej naturze jest bardzo ulotny i nieuchwytny. Cieszy mnie, że spełnienie tego marzenia nie leży w jakiejś niedostępnej dla mnie niszy, lecz jest dostępne na wyciągniecie ręki (oby jak najdłużej). Kwiaty wiśni L'Occitane en Provence nie były tym czego szukałam. CeF odkryłam niespodziewanie podczas wiosennej wizyty w YR. Brak ewolucji jest tutaj, wydaje mi się tylko i wyłącznie zaletą, bo oczekuję, że kwitnąca wiśnia (i tylko ona) będzie ze mną od początku, aż po kres.

W ogrodzie mojego rodzinnego domu, kwitła kiedyś wiśnia, jednak po śmierci babci, ciocia - decyzją godną ministra środowiska - postanowiła wyrżnąć wszystkie niemal drzewa w pień. Skończyło się kwitnienie wiśni, czereśni, śliwy i jabłoni. Dobrze, że została przynajmniej magnolia.

Nigdy nie byłam w Japonii, ale gdybym się wybierała, wybrałabym przełom marca i kwietnia - to czas kiedy przez kraj przechodzi 'sakura-zensen', czyli 'front kwitnienia wiśni'. Mogłabym wtedy na własnej skórze i nosie doświadczyć, czym jest udział w festiwalu Hanami, polegający na podziwianiu kwitnących drzew. Póki co mam Cerisier en Fleurs. Ciekawe, czy Francis Kurkdjian przygotowując się do stworzenia tej woni, odwiedził Japonię w tym okresie ?

2017
DeepScent
DeepScent

Zacznijmy od plusów.
Zapach naprawdę przyjemny i minimalistyczny. Mało inwazyjny i przede wszystkim neutralny. Idealny dla osób, które nie są przekonane do dużej projekcji. Zapach idealny na wiosnę i lato.Zapach zdecydowanie kwiatowy. Sama natura. Czuć w nim wiśniowy wiosenny sad. Niestety teraz przejdę do minusów Cerisier en Fleurs. To co mnie najbardziej boli to trwałość, niestety mogę zmierzyć ją u siebie na ciele w minutach. Jeżeli chodzi o ubrania dzieje się tak samo. I kolejny minus to brak ewoluowania zapachu w ciągu nawet tych kilku minut, może oprócz tego, że zapach zaczyna się bardzo alkoholowo.

Arsenicum
Arsenicum

Świetne perfumy, bardzo naturalne i minimalistyczne. Doskonałe na wiosnę, ośmielę się powiedzieć, że to wiosenny "must have" dla kobiet. Cerisier en Fleurs są zwiewne i lekkie, delikatne, a pod względem kompozycji bardzo przemyślane. Nie uświadczymy tutaj żadnej ewolucji, zapach jest kwiatowy od początku, do końca. To pierwszy, tak dosłowny kwiat wiśni - jestem oczarowany. Dzięki tej kompozycji dystans między mną a Kurkdjianem zmniejsza się - mam nadzieję, że kiedyś uda mi się w pełni docenić klasyczny styl tego twórcy, który daje o sobie znać również tutaj. Krótko - ale sam zapach również "krótki" i bardzo prosty, a przy tym świetny. To jedna z najlepszych, kwiatowych pozycji, jakie znam - gorąco polecam!
Jednym zdaniem: kwiat wiśni w migdałowej otoczce.

Trzy godziny trwałości.

Mira Bai
Mira Bai

Zapach czysty, jasny, bardzo dziewczęcy. Nie wyczuwam piżma czy paczuli. Idealnie pasuje na wiosnę. Jest przyjemny dla nosa i dla otoczenia. Nastraja optymizmem. Nie rozwija się i jedna nuta trwa do końca, nie przeszkadza mi to, bo kwiat wiśni i wszelkie kwiaty drzew od dawna pociągają mnie w zapachach. Wiśnia jest trwała, czuję ją na sobie od rana do wieczora, może dlatego,iż atomizer psika sporo. Nie żal mi jednak, bo 100 ml to dość duża pojemność i nawet cudowna wisienka może szybko spowszednieć.

behemotkot
behemotkot

Zakupiłam wczoraj, trochę z rozpędu. Cena 59 zł. Zapach ładny, kwiatowy. Wyczuwalna cierpkość od razu po psiuknięciu. Taka ścięta świeża trawa...i bez. I byłoby świetnie, gdyby nie fakt, że zapach utrzymuje się bardzo krótko na ciele...mam wrażenie, że policzalne to będzie w minutach. I to bym mogła jeszcze (ewentualnie)przeboleć, nie mogę natomiast tego, że na ubraniach nie ma go również w tempie ekspresowym. Zapach jest bardzo delikatny od samego początku...przyjemny, ale co z tego. 100 ml skończy się bardzo szybko...szkoda...bardzo szkoda.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Cerisier en Fleurs, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Cerisier en Fleurs, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cerisier en Fleurs marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cerisier en Fleurs marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Naturelle Yves Rocher Moment de Bonheur Yves Rocher Rose Oud Yves Rocher Vanille Noire Agent Provocateur L'Agent Calvin Klein Truth Yves Rocher Voile d'Ambre Cacharel Eden Yves Rocher Agrumes en Fleurs Yves Rocher Rose Fraiche Yves Rocher Lilas Mauve Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Lanvin Eclat d’Arpège Yves Rocher Quelques Notes d’Amour Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Narciso Rodriguez Narciso Elie Saab Le Parfum Kenzo Kenzo Amour Dolce&Gabbana D&G Light Blue