Marki » T-Z » szyprowo - owocowe « Grupy

Yohji 1996 Yohji Yamamoto dla kobiet

Yohji 1996 Yohji Yamamoto dla kobiet
Mam
Miałem
Chcę
Kocham
Lubię
Nie lubię
zima
wiosna
lato
jesień
dzień
wieczór
Osób głosujących: 6
kobieta 25- 25+
mężczyzna 25- 25+

Mam: 2 Miałem: 4

główne akordy
zielony
owocowy
drzewny
słodki
waniliowy
balsamiczny

Yohji 1996 marki Yohji Yamamoto to szyprowo - owocowe perfumy dla kobiet. Yohji 1996 został wydany w 1996 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean Kerleo. Nutami głowy są bergamotka, nuty zielone i galbanum; nutami serca są malina i jeżyna; nutami bazy są wanilia, drzewo sandałowe i piżmo.

Perfume rating: 3.40 out of 5 with 6 votes.

Perfumowa Piramida

Górne Nuty
Bergamotka Nuty zielone Galbanum

Środkowe Nuty
Malina Jeżyna

Dolne Nuty
Wanilia Drzewo sandałowe Piżmo

Wyczuwalne składniki na bazie waszych głosów

Loading...

Trwałość

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
bardzo słaba 0
 
słaba 0
 
przeciętna 1
 
duża 0
 
bardzo duża 0
 

Projekcja

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
łagodna 1
 
przeciętna 0
 
duża 0
 
olbrzymia 0
 

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Yohji 1996 by Yohji Yamamoto.

Ten zapach przypomina mi...  
Noir Gabardine
1 nie tak

Advertisement

Yohji 1996 Recenzje Perfum

Arttemiss
Arttemiss

Spokój białych kołnierzyków

Pierwszy z perfum Yamamoto, tak przynajmniej twierdzi producent. Kierowany do dynamicznych kobiet chcących wyróżniać się z tłumu - hmmm... Chyba jednak nie bardzo, nawet w roku 1996 było by im ciężko, choć może wtedy to nawet ciężej niż dziś...

Otwarcie to nuty świeże, zielone, natury ogólnej podbite bergamotką ale dość stonowane, nie ma jadowitości, nie ma zielska, nie ma większej ilości cytrusów. Jest spokojnie. Jest niezobowiązująco świeżo. Już po chwili zaczyna wybrzmiewać galbanum, a w następnej kolejności pojawi się jeżyna. Nie dżem jeżynowy, nie koszyczek na targu - cała roślina - wraz z łodygami, z liśćmi, z owocami w różnym stadium dojrzałości. Perfumy nadal więc są wyważone, zielonkawe i spokojne. A kiedy pojawi się delikatnie dosładzająca kompozycję nienachalna wanilia, gdy ociepli je lekki sandałowiec, gdy dojdzie piżmo, ten spokój nadal nie przeminie. Nadal będzie gładko, grzecznie, w pewien sposób na kancik i bez narzucania się. Zielona świeżość przejdzie w umiarkowaną chłodną słodycz i mimo, że gdzieś tam pojawią się dalsze akcenty żywiczne i drzewne, perfumy nadal nie skręcą w kierunku bardziej ekspresyjnym czy wystawnym. Będzie jak było: elegancko i raczej cicho: grzecznie, ułożenie, z nazbyt może daleko posuniętym umiarem. Będzie spokojnie. W ostatniej fazie, fazie chłodnej wanilii też będzie grzecznie. Nic, tylko wdziać białą koszulę, ciemną spódnicę i zasiąść za blatem wysprzątanego biurka w sterylnym minimalistycznym biurze, na entym piętrze szklanego biurowca. Spokój, spokój i umiar, pracowy Zen i ohmmm! A co z dynamiką, co z wyróżnianiem się z tłumu? A to to później, jak już wróci się z pracy, zrzuci się koszulę, weźmie się prysznic i sięgnie się po jakieś inne perfumy.

Trwałość przeciętna, projekcja pomiędzy przeciętną a bliskoskórną.

Oct
21
2014

Dodaj własną recenzję

Zostań członkiem naszej społeczności miłośników perfum, a będziesz mógł dodawać własne recenzje.

Sponsored offers:

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yohji Yamamoto Yohji 1996, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yohji Yamamoto Yohji 1996, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Yohji 1996 marki Yohji Yamamoto. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Yohji 1996 marki Yohji Yamamoto reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Advertisement

Inne z grupy szyprowo - owocowe
Guerlain Parure Christian Dior Miss Dior Cherie Balenciaga Quadrille Christian Dior Diorama Createurs Cosmetiques Cafe del Mar no 1 Women By Kilian Liaisons Dangereuses Custo Barcelona Custo Barcelona Parfum d`Empire Eau Suave Creed Aventus Ulric de Varens Varensia Ulric de Varens Creation N° 09 John Mac Steed Lady Mac Steed Prune

Advertisement

Popularne marki i zapachy: