Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Yllozureole Yllozure dla kobiet

Yllozureole Yllozure dla kobiet

wodny
ozonowy

Yllozureole marki Yllozure to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Yllozureole został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są arbuz, liczi i liść czarnej porzeczki; nutami serca są jaśmin, piwonia i frezja; nutami bazy są ambra, wetyweria i pralina.

Arbuz Liczi Liść czarnej porzeczki

Jaśmin Piwonia Frezja

Ambra Wetyweria Pralina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Yllozureole by Yllozure.

Yllozureole Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yllozure Yllozureole, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yllozure Yllozureole, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Yllozureole marki Yllozure. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Yllozureole marki Yllozure reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Princesse Marina De Bourbon Mon Bouquet Versace Versus Time For Pleasure Christian Dior Lily Dior Kimora Lee Simmons Baby Phat Fabulosity Ted Lapidus Fantasme Marc O`Polo Marc O`Polo Midsummer Romea D`Ameor The Princess of Venice Miya Shinma Sakura Jeanne Arthes Love Generation Pink Arno Sorel Sham'n Love Jeanne Arthes Boum Catch Me Clinique Clinique Happy In Bloom 2011