Marki » T-Z » aromatyczno - fougere « Grupy

English Lavender Yardley dla kobiet

English Lavender Yardley dla kobiet

ziołowy
English Lavender Yardley dla kobiet Filmy English Lavender Yardley dla kobiet Filmy
English Lavender Yardley dla kobiet Zdjęcia English Lavender Yardley dla kobiet Zdjęcia English Lavender Yardley dla kobiet Zdjęcia

English Lavender marki Yardley to aromatyczno - fougere perfumy dla kobiet. English Lavender został wydany w 1913 roku. Nutami głowy są rozmaryn, eukaliptus, lawenda i bergamotka; nutami serca są szałwia muszkatołowa, cedr i geranium; nutami bazy są fasolka tonka, piżmo i mech dębowy.

Rozmaryn Eukaliptus Lawenda Bergamotka

Szałwia muszkatołowa Cedr Geranium

Fasolka tonka Piżmo Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about English Lavender by Yardley.

Iris

English Lavender Recenzje Perfum

darkblueyed
darkblueyed

Sylvia ma piegi, 1.50 wzrostu w suchy dzien i zawsze, zawsze pachnie English Lavender Yardleya. I nie wazne, czy jest lekko spocona na stacji London Euston (jak to mozliwe, ze pociagi Virgina sie spozniaja), czy wita mnie w Poznaniu. Jest moja przyjaciolka, a lawenda jest Jej przyjaciolka, Na niej English Lavender odbija sie jakas paprotka czy mchem oraz czysta posciela. Sobie nie kupie- na Sylvii- kocham.

kjgeneral
kjgeneral

Nie rozumiem, dlaczego to pachnidło sklasyfikowano "dla kobiet". Moim zdaniem to uniseks. Mężczyźni lubiący lawendę (składnik obowiązkowy w klasycznych wodach kolońskich) też mogą EL nosić. Może to pozostałość po czasach, w których nie istniało pojęcie perfum uniseksowych. Były tylko zapachy męskie lub damskie i gdzieś trzeba było tego Yardley'a zaklasyfikować.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yardley English Lavender, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yardley English Lavender, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum English Lavender marki Yardley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu English Lavender marki Yardley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Jasminora Aramis Perfume Calligraphy Rose Chipie Princesse Chipie Max Mara Max Mara Gold Touch Guerlain Aqua Allegoria Lilia Bella Chipie Chipie Bvlgari Petits et Mamans Trussardi Trussardi Skin Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Guerlain Shalimar Parfum Initial Christian Dior Diorissimo Lancome Hypnôse Homme L`Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons Givenchy Organza Indecence Paco Rabanne Black XS for Her Yves Rocher Moment de Bonheur Yves Saint Laurent Cinema Serge Lutens Fille en Aiguilles Lolita Lempicka Lolita Lempicka Le Premier Parfum Chanel Coco Eau de Parfum