Marki » T-Z » skórzane « Grupy

skórzany
kleju przemysłowego
dymny
Sneakerhead Xyrena dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Sneakerhead marki Xyrena to skórzane perfumy dla kobiet i mężczyzn. Sneakerhead został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Killian Wells. Perfumy zawierają takie składniki, jak klej przemysłowy i skóra.

Klej przemysłowy Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sneakerhead by Xyrena.

Sneakerhead Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Xyrena Sneakerhead, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Xyrena Sneakerhead, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sneakerhead marki Xyrena. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sneakerhead marki Xyrena reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy skórzane
Trussardi Trussardi Uomo Pierre Cardin Enigme Esteban Cuir Aubusson Aubusson Homme Mark Buxton Hot Leather Cerruti L`Essence de Cerruti Ayala Moriel Rebellius Serge Lutens Cuir Mauresque CB I Hate Perfume In The Library Serge Lutens Boxeuses Neil Morris Fetish Susan D. Owens Heir