Marki » T-Z » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Plastic by Trixie Mattel Xyrena dla kobiet i mężczyzn

Plastic by Trixie Mattel  Xyrena dla kobiet i mężczyzn

Plastic by Trixie Mattel  Xyrena dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Plastic by Trixie Mattel  Xyrena dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Plastic by Trixie Mattel marki Xyrena to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Plastic by Trixie Mattel został wydany w 2017 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Killian Wells. Nutami głowy są lawenda, gujawa i bergamotka; nutami serca są kwiat wiśni i cedr; nutami bazy są drzewo sandałowe, wata cukrowa, ambra i wanilia.

Lawenda Gujawa Bergamotka

Kwiat wiśni Cedr

Drzewo sandałowe Wata cukrowa Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Plastic by Trixie Mattel by Xyrena.

Plastic by Trixie Mattel Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Xyrena Plastic by Trixie Mattel , ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Xyrena Plastic by Trixie Mattel , możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Plastic by Trixie Mattel marki Xyrena. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Plastic by Trixie Mattel marki Xyrena reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Victoria`s Secret More PINK Please Oilily Spanish Rose S-Perfume 100% Love Lulu Castagnette LuluCastagnette Creed Ambre Cannelle Voluspa Mignonette Lavanila Laboratories Vanilla Passion Fruit Stacked Style Fiore Flirt Stacked Style Dolce Dew Etienne Aigner Clear Day Parfums DelRae Emotionnelle Michel Germain Sexual Sugar