Marki » T-Z » szyprowe « Grupy

Ascot Moon Xerjoff dla kobiet i mężczyzn

Ascot Moon Xerjoff dla kobiet i mężczyzn
Mam
Miałem
Chcę
Kocham
Lubię
Nie lubię
zima
wiosna
lato
jesień
dzień
wieczór
Osób głosujących: 2
kobieta 25- 25+
mężczyzna 25- 25+

Chcę: 1

główne akordy
zielony
ciepły korzenny
ziołowy
świeży korzenny
aromatyczny
ziemisty
Zdjęcia
Ascot Moon Xerjoff dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Ascot Moon Xerjoff dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Ascot Moon Xerjoff dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Ascot Moon Xerjoff dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Ascot Moon marki Xerjoff to szyprowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Ascot Moon został wydany w 2012 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak trawa, bazylia, nuty zielone, szałwia, paczula, nuty przyprawowe, mech i piżmo.

Perfume rating: 1.00 out of 5 with 2 votes.

Perfumowe Nuty

Trawa Bazylia Nuty zielone Szałwia Paczula Nuty przyprawowe Mech Piżmo

Wyczuwalne składniki na bazie waszych głosów

Loading...

Trwałość

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
bardzo słaba 0
 
słaba 0
 
przeciętna 1
 
duża 0
 
bardzo duża 0
 

Projekcja

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
łagodna 0
 
przeciętna 1
 
duża 0
 
olbrzymia 0
 

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ascot Moon by Xerjoff.

Ten zapach przypomina mi...  
Dzongkha
1 nie tak

Advertisement

Ascot Moon Recenzje Perfum

Arttemiss
Arttemiss

Przyprawy - dziwaczne, trochę w stylu tych z Dzongki. Sucha bazylia, mięta - i owszem. Mszysta baza - też, ale nie stanowi ona dominanty. Nie czuję trawy - prędzej coś na kształt siana, ale to też nie to. I skóra - jak dla mnie to jest tutaj skóra, ale nie za mocna. Jest też chyba grudka lub dwie olibanum.

Dziwaczna kompozycja, prawdziwie niszowa i nie jestem pewna, czy noszalna. Jest w niej bowiem coś przykurzonego, coś, co na dłuższą metę bardzo mnie męczy. Nawet przyprawy z otwarcia są przykurzone. Arsenicum (recka poniżej) ma rację - moje skojarzenia też nieuchronnie galopują w kierunku od dawna nie zamieszkanego domu, chociaż dom jest czysty, nie ma w nim wilgoci ani żadnych niemiłych lokatorów. Duchów też nie ma. Za to jest kurz. Dużo suchego kurzu, który osiadał latami na meblach, futrach, słoiczkach z przyprawami w kuchni. I to nie jest "dom zły", to po prostu DOM PUSTY.

Parametry użytkowe przeciętne.

Dec
05
2016
Arsenicum
Arsenicum

Kawał dobrej roboty i dzieło sztuki - ale nie użytkowej! Ostatnio rzadziej używam tego określenia, jednak zacznę robić to częściej w stosunku do kompozycji, które po prostu na to miano zasługują. Rzadko kiedy mówimy o jakiś perfumach, że są dziełem sztuki. Jedne mają doskonały flakon, inne zupełnie nowy, abstrakcyjny akord, kolejne są tak dziwne, że wącha się je świetnie, jednak trudno je nosić, a następne są wtórne, ale idealnie skomponowane. To właśnie dzieła sztuki. Ascot Moon też takim dziełem jest - jednak nienoszalnym. Idealny przykład olfaktorycznego obrazu do oprawienia w ramy i podziwiania.

Skrzypiące, zardzewiałe zawiasy w drzwiach starego, drewnianego domu... Stary, nieco brudny, tkany dywan. Wielka, dębowa szafa, z dziurkami, które są "dziełem" chrząszcza szkodnika (kołatek). Drzwi tej szafy strasznie skrzypią, a po ich otwarciu, w pomieszczeniu roznosi się zapach starych futer, marynarek, skórzanych kurtek... Szafa nie byle jaka, bogato zdobiona. W tym domu, już dawno nikt nie mieszka, pachnie tu pustką, kurzem i zgasłym ogniskiem domowym. Przez brudną szybę, w nieszczelnych oknach, wchodzą promienie słońca, na których odbija się kurz.
To tylko część obrazów, które malują u mnie Ascot Moon, polecam testy, jeśli macie możliwość, to skombinujcie próbkę. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że te perfumy rozgoszczą się w Waszej wyobraźni - w mojej, rozgościły się na tyle, że przyporządkowałem dźwięk do zapachu. Tak właśnie pachną skrzypiące drzwi wiekowej szafy...

Oct
21
2014

Dodaj własną recenzję

Zostań członkiem naszej społeczności miłośników perfum, a będziesz mógł dodawać własne recenzje.

Sponsored offers:

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Xerjoff Ascot Moon, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Xerjoff Ascot Moon, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ascot Moon marki Xerjoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ascot Moon marki Xerjoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Advertisement

Inne z grupy szyprowe
Comme des Garcons Comme des Garcons Oriflame Amethyst Fatale Solange Azagury-Partridge Cosmic Domenico Caraceni Domenico Caraceni 1913 Christian Dior Diorling Lancome Trophee Creed Vintage Tabarome Long Lost Perfume Crepe de Chine Atelier Cologne Grand Neroli Gianfranco Ferre GFF Uomo Guerlain Arsene Lupin Voyou Eau de Parfum Jacques Fath Ellipse

Advertisement

Popularne marki i zapachy: