Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Red Cherry Wajid Farah dla kobiet

Red Cherry Wajid Farah dla kobiet

wiśniowy

Red Cherry marki Wajid Farah to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty kwiatowe, nuty owocowe, wiśnia i piżmo.

Nuty kwiatowe Nuty owocowe Wiśnia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Red Cherry by Wajid Farah.

Red Cherry Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Wajid Farah Red Cherry, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Wajid Farah Red Cherry, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Red Cherry marki Wajid Farah. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Red Cherry marki Wajid Farah reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Burberry Burberry Brit Mexx Mexx Amsterdam Spring Edition Woman Davidoff Cool Water Wave Jean Patou Un Amour de Patou Valentino Vendetta Donna Puma Jamaica ² Woman Avon Island Vibe Gres Cabotine Bleu Bruno Banani Magic Women Carolina Gynning Go Girl! Masaki Matsushima Fluo Fragonard Etoile