Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Corsica Voluspa dla kobiet

Corsica Voluspa dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 3

Corsica marki Voluspa to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak plumeria, gorzka pomarańcza, pieprz i piżmo.

Plumeria Gorzka pomarańcza Pieprz Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Corsica by Voluspa.

Corsica Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Voluspa Corsica, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Voluspa Corsica, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Corsica marki Voluspa. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Corsica marki Voluspa reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Nina Ricci Nina Givenchy Lovely prism Hugo Boss Hugo XX Liz Claiborne Curve Van Cleef & Arpels First Premier Bouquet Lancome Tresor Sparkling Donna Karan DKNY Be Delicious Red Art The Body Shop Cassis Rose Perfume Oil Popy Moreni Popy Moreni de Fete Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style G Sorelle Fontana If for Women Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh