Marki » T-Z » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Victoria`s Secret Angel Italian Bergamot Victoria`s Secret dla kobiet

Victoria`s Secret Angel Italian Bergamot Victoria`s Secret dla kobiet

żółtych kwiatów
wodny

Victoria`s Secret Angel Italian Bergamot marki Victoria`s Secret to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Victoria`s Secret Angel Italian Bergamot został wydany w 2013 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, nuty wodne i narcyz.

Bergamotka Nuty wodne Narcyz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Victoria`s Secret Angel Italian Bergamot by Victoria`s Secret.

Victoria`s Secret Angel Italian Bergamot Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Victoria`s Secret Angel Italian Bergamot, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Victoria`s Secret Angel Italian Bergamot, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Victoria`s Secret Angel Italian Bergamot marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Victoria`s Secret Angel Italian Bergamot marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Dolce&Gabbana Light Blue pour Homme Agatha Ruiz de la Prada Lio Air-Val International Finding Nemo Diptyque L'Eau de Neroli Hermes Concentre d`Orange Verte Elizabeth Arden Daytona 500 Fragonard Les Naturelles: Figuier fleur Ormonde Jayne Zizan Floris Special 127 Jo Malone London Lime Basil & Mandarin Amway Opportune Sport Azzaro Chrome Bois Precieux