Marki » T-Z » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Very Sexy Italian Mandarin Victoria`s Secret dla kobiet

Very Sexy Italian Mandarin Victoria`s Secret dla kobiet

kokosowy
tonka (coumarin)

Very Sexy Italian Mandarin marki Victoria`s Secret to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Very Sexy Italian Mandarin został wydany w 2013 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak indyjska mandarynka, bergamotka i mleko kokosowe.

Indyjska mandarynka Bergamotka Mleko kokosowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Very Sexy Italian Mandarin by Victoria`s Secret.

Very Sexy Italian Mandarin Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Very Sexy Italian Mandarin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Very Sexy Italian Mandarin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Very Sexy Italian Mandarin marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Very Sexy Italian Mandarin marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Annick Goutal Eau du Sud Acqua di Parma Acqua di Parma Colonia Assoluta Bond No 9 Little Italy Nicolai Parfumeur Createur Cologne Cedrat Novae Plus Fresh Blue Fragonard Les Naturelles: Figuier fleur IVR Swiss Group Eaudesalpes Hierba Verbena & Te Verde Gant Gant Silver Memoire Liquide Soleil Liquide Berkeley Square Lime & Clarysage Maitre Parfumeur et Gantier Eau Pour Le Jeune Homme Amway Opportune