Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Sweet Temptation Victoria`s Secret dla kobiet

Sweet Temptation Victoria`s Secret dla kobiet

lactonic
Sweet Temptation Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Sweet Temptation Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia

Sweet Temptation marki Victoria`s Secret to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Sweet Temptation został wydany w latach 2000's. Perfumy zawierają takie składniki, jak grejpfrut, konwalia i morela.

Grejpfrut Konwalia Morela

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sweet Temptation by Victoria`s Secret.

Sweet Temptation Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Sweet Temptation, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Sweet Temptation, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sweet Temptation marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sweet Temptation marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Ralph Lauren Romance Jennifer Lopez Live Paco Rabanne Ultrared Avon Incandessence Coty Desperate Housewives Forbidden Fruit Sarah Horowitz Parfums Perfect Nectar Issey Miyake L`eau d`Issey Eau D`Ete Summer Edition Lili Bermuda Petals Voluspa Green Datura So...? So...? Exclusive Krigler Mediterranean Peach 15 Dorin Roses des Vents Ouest