Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Supermodel Victoria`s Secret dla kobiet

Supermodel Victoria`s Secret dla kobiet

Mam: 1

kwaśny
Supermodel Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Supermodel Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia

Supermodel marki Victoria`s Secret to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Supermodel został wydany w 2007 roku. Nutę głowy stanowi czerwone jagody; nutą serca jest kwiat brzoskwini;

Czerwone jagody

Kwiat brzoskwini

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Supermodel by Victoria`s Secret.

Supermodel Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Supermodel, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Supermodel, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Supermodel marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Supermodel marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Donna Karan DKNY Energy for Women Princesse Marina De Bourbon Marina De Bourbon Oriflame Miss O Memo Paris Inlé Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraîche Skinscent Victoria`s Secret Heavenly Kiss Comptoir Sud Pacifique Cool Tropic Turqouise Avon Urban Flowers London Dorin Un Air de Paris (red) Egofacto Fool For Love Mistral Wild Blackberry Keep Lucky Eau Benefique Pour Le Succes