Marki » T-Z » orientalno - waniliowe « Grupy

Patchouli Coconut Musk Victoria`s Secret dla kobiet

Patchouli Coconut Musk Victoria`s Secret dla kobiet

kokosowy
tonka (coumarin)

Patchouli Coconut Musk marki Victoria`s Secret to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Patchouli Coconut Musk został wydany w 2016 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak paczula, kokos i piżmo.

Paczula Kokos Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Patchouli Coconut Musk by Victoria`s Secret.

Patchouli Coconut Musk Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Patchouli Coconut Musk, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Patchouli Coconut Musk, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Patchouli Coconut Musk marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Patchouli Coconut Musk marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Christian Dior Hypnotic Poison Comptoir Sud Pacifique Vanille Mokha Eadward Fragrances Indulge Bath and Body Works Vanilla Noir Coty Vanilla Musk Ulric de Varens Varens Original Indian Secret Molinard Vanille Fruitée Tonatto Profumi Dama Farmacia SS. Annunziata Cara Faberlic Chocolate Story Pacifica Indian Coconut Nectar Strange Invisible Perfumes Elektrou