Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Ocean Victoria`s Secret dla kobiet

Ocean Victoria`s Secret dla kobiet

Mam: 1

kwaśny
Ocean Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Ocean Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Ocean Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Ocean Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia

Ocean marki Victoria`s Secret to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Ocean został wydany w 2014 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak czerwona porzeczka, piwonia i brzoskwinia.

Czerwona porzeczka Piwonia Brzoskwinia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ocean by Victoria`s Secret.

Ocean Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Ocean, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Ocean, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ocean marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ocean marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lotto Lotto Woman Clinique Clinique Happy Smile Click Nina Ricci Pretty Nina Esprit Dynamic Life for Her Profumum Roma Acqua e Zucchero Gianfranco Ferre Ferré Rose Princesse Laura Biagiotti Venezia Pastello Iceberg Iceberg MORE&MORE MORE&MORE So...? So...? Shop until u drop Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Flowers Christophe Guillarme Le Tapis Rouge