Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Life Is Pink Hope Pink Victoria`s Secret dla kobiet

Life Is Pink Hope Pink Victoria`s Secret dla kobiet

Life Is Pink Hope Pink Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Life Is Pink Hope Pink Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Life Is Pink Hope Pink Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia

Life Is Pink Hope Pink marki Victoria`s Secret to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Life Is Pink Hope Pink został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin i truskawka.

Jaśmin Truskawka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Life Is Pink Hope Pink by Victoria`s Secret.

Life Is Pink Hope Pink Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Life Is Pink Hope Pink, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Life Is Pink Hope Pink, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Life Is Pink Hope Pink marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Life Is Pink Hope Pink marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Baby Doll Roberto Cavalli Just Cavalli Pink Benetton Benetton White Night Woman Yves Saint Laurent Elle Summer Fragrance 2008 Mango Mango Adorably Jeanne Arthes Romantic Perfumer`s Workshop Samba Kiss Jeanne Arthes Love Generation Pink Sanrio Momoberry Les Parfums de Rosine Rose d`Ete LR Desperate Housewives Gabrielle So...? So...? Shop until u drop