Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Isle of Pink Victoria`s Secret dla kobiet

Isle of Pink Victoria`s Secret dla kobiet

tropikalny

Isle of Pink marki Victoria`s Secret to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Isle of Pink został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są kokos, kandyzowane jabłko, malina, czerwona porzeczka i mrożone mango; nutami serca są tulipan, frezja, heliotrop i róża; nutami bazy są piżmo kaszmirowe, laska wanilii i ambra.

Kokos Kandyzowane jabłko Malina Czerwona porzeczka Mrożone mango

Tulipan Frezja Heliotrop Róża

Piżmo kaszmirowe Laska wanilii Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Isle of Pink by Victoria`s Secret.

Isle of Pink Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Isle of Pink, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Isle of Pink, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Isle of Pink marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Isle of Pink marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bruno Banani Pure Woman Missoni Aria Missoni Yves Rocher Yria Aftelier Cassis Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Couture Collection 2009 Alexandra de Markoff No Regrets Marc O`Polo Marc O`Polo Women Benefit Lookin` To Rock Rita s.Oliver Superior Monotheme Fine Fragrances Venezia Rio de Janeiro Passion Fruit Victoria`s Secret Lost in Fantasy Ulric de Varens Varens & Moi L'Envie