Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Dream Angels Heavenly Temptation Victoria`s Secret dla kobiet

Dream Angels Heavenly Temptation Victoria`s Secret dla kobiet

Dream Angels Heavenly Temptation Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia

Dream Angels Heavenly Temptation marki Victoria`s Secret to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Dream Angels Heavenly Temptation został wydany w 2011 roku. Nutę głowy stanowi czerwone jabłko; nutą serca jest jaśmin; nutą bazy jest wanilia.

Czerwone jabłko

Jaśmin

Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dream Angels Heavenly Temptation by Victoria`s Secret.

Dream Angels Heavenly Temptation Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Temptation, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Temptation, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dream Angels Heavenly Temptation marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dream Angels Heavenly Temptation marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Very Irresistible Soleil d'Etè Victoria`s Secret Very Sexy Now 2007 Ineke Chemical Bonding Les Nereides Musc de Java Crazylibellule and the Poppies L`Olfactive 122 Clean Clean Summer Eau Fraiche Acqua di Stresa Fiori di Stresa M. Micallef Royal Muska Monotheme Fine Fragrances Venezia Rio de Janeiro Passion Fruit La Bouquetiere La Creatrice Jeanne Arthes Boum Que Calor Tommy Bahama Set Sail Martinique