Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Blush Victoria`s Secret dla kobiet

Blush Victoria`s Secret dla kobiet

wodny

Blush marki Victoria`s Secret to kwiatowe perfumy dla kobiet. Blush został wydany w latach 2010's. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat grejpfruta i magnolia.

Kwiat grejpfruta Magnolia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Blush by Victoria`s Secret.

Blush Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Blush, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Blush, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Blush marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Blush marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Prada No7 Violette Mary Kay Belara Creed Fantasia de Fleurs Penhaligon`s Ellenisia Waterford Lismore Max Azria Within Il Profvmo Osmo Scents Nymphea Victoria`s Secret Chiffon Peony Freesia Laurence Dumont Musc Blanc By Kilian Love and Tears L`Occitane en Provence Fleurs de Brignoles (Plum Blossom) Lush Orange Blossom