Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Angel Eau De Parfum Victoria`s Secret dla kobiet

Angel Eau De Parfum Victoria`s Secret dla kobiet

Angel Eau De Parfum marki Victoria`s Secret to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Angel Eau De Parfum został wydany w 2015 roku. Nutę głowy stanowi Śliwka; nutą serca jest fiołek; nutą bazy jest ambra.

Śliwka

Fiołek

Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Angel Eau De Parfum by Victoria`s Secret.

Angel Eau De Parfum Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Co to, to nie. Koło śliwki to nie stało.
Ja wyczuwam świeżą, syntetyczną mieszankę nadającą się na perfumowany żel pod prysznic: kwaśno-słodkie owocki: jakby cytrusy i zielone jabłuszko, z dodatkiem wodnistego ogórka.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Angel Eau De Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Angel Eau De Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Angel Eau De Parfum marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Angel Eau De Parfum marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Comptoir Sud Pacifique Eau de Naphe Giorgio Beverly Hills Giorgio Yves Rocher Pur Desir de Lilas Guerlain Les Quatre Saisons - Quant Vient L`Ete Salvador Dali Angelic Pink Oriflame Radiant Lights Maitre Parfumeur et Gantier Tubereuse Christian Dior J`adore L`eau Cologne Florale Dolce&Gabbana Rose The One Yosh Sottile 1.61 Teo Cabanel Early Roses Novaya Zarya Elena