Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Sensuel Vicky Tiel dla kobiet

Sensuel Vicky Tiel dla kobiet

Sensuel marki Vicky Tiel to kwiatowe perfumy dla kobiet. Sensuel został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak wetyweria, piżmo, jaśmin, gardenia, drzewo sandałowe, wanilia, konwalia, fiołek, pieprz, cyklamen, malina, aksamitka i nuty zielone.

Wetyweria Piżmo Jaśmin Gardenia Drzewo sandałowe Wanilia Konwalia Fiołek Pieprz Cyklamen Malina Aksamitka Nuty zielone

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sensuel by Vicky Tiel.

Sensuel Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Vicky Tiel Sensuel, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Vicky Tiel Sensuel, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sensuel marki Vicky Tiel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sensuel marki Vicky Tiel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Anais Anais Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Flower Power Clean Clean Fragrance CnR Create Pisces Lancome Attraction Summer Franck Olivier White Touch DSH Perfumes Padme Lotus Stacked Style Empress Lilly Luciano Soprani Solo Soprani Rose Oriflame Chiffon Romane Vida Tiger Lily Novaya Zarya Kuznetsky Most Le Soir