Marki » T-Z » szyprowo - kwiatowe « Grupy

VE Versace dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

żółtych kwiatów
VE Versace dla kobiet Zdjęcia VE Versace dla kobiet Zdjęcia

VE marki Versace to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. VE został wydany w 1989 roku. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy, bergamotka, cytryna amalfi, aldehydy i nuty zielone; nutami serca są jaśmin, narcyz, ylang-ylang, korzeń irysa, róża, konwalia i cyklamen; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, mech dębowy, cedr virginia, ambra i heliotrop.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Bergamotka Cytryna Amalfi Aldehydy Nuty zielone

Jaśmin Narcyz Ylang-ylang Korzeń irysa Róża Konwalia Cyklamen

Piżmo Drzewo sandałowe Mech dębowy Cedr Virginia Ambra Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about VE by Versace.

VE Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Versace VE, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Versace VE, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum VE marki Versace. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu VE marki Versace reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Guerlain Philtre d'Amour Sean John Unforgivable Women Black Il Profvmo Coquelicot Molinard Une Histoire de Chypre Sylvie No. 7 Niki de Saint Phalle Niki de Saint Phalle Demeter Fragrance Cosmopolitan Coctail Yves Rocher Secrets d’Essences Iris Noir Eau Fraiche Van Cleef & Arpels Oriens Paris Hilton Tease Penhaligon`s Jubilee Bouquet Strange Invisible Perfumes L'Invisible