Marki » T-Z » « Grupy

Gianni Versace Couture Versace dla kobiet

Gianni Versace Couture Versace dla kobiet

Gianni Versace Couture marki Versace to perfumy dla kobiet. Gianni Versace Couture został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sophie Labbe. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka, czerwone jagody i tangeryna; nutami serca są jaśmin, heliotrop i kwiat migdałowca; nutami bazy są fasolka tonka, nuty drzewne, paczula i drzewo sandałowe.

Bergamotka Mandarynka Czerwone jagody Tangeryna

Jaśmin Heliotrop Kwiat migdałowca

Fasolka tonka Nuty drzewne Paczula Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gianni Versace Couture by Versace.

Gianni Versace Couture Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Versace Gianni Versace Couture, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Versace Gianni Versace Couture, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gianni Versace Couture marki Versace. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gianni Versace Couture marki Versace reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Sweet Years Sweet Years Man Reminiscence Jammin Victoria`s Secret Sexy Sparkle Sweet Magnolia Yves Rocher Ode au Reve Wellments I Love the Moon Faconnable Face a Face pour Homme Loewe Agua de Loewe El Jalaine Silk Demeter Fragrance Chocolate Covered Cherries Ted Baker Ted Baker Woman Limited Editon Bogner Bogner for Man Sorelle Fontana Micol