Marki » T-Z » aromatyczno - fougere « Grupy

Eros Versace dla mężczyzn

Eros Versace dla mężczyzn Zdjęcia Eros Versace dla mężczyzn Zdjęcia Eros Versace dla mężczyzn Zdjęcia Eros Versace dla mężczyzn Zdjęcia Eros Versace dla mężczyzn Zdjęcia Eros Versace dla mężczyzn Zdjęcia Eros Versace dla mężczyzn Zdjęcia

Eros marki Versace to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Eros został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Aurelien Guichard. Nutami głowy są mięta, zielone jabłko i cytryna; nutami serca są fasolka tonka, geranium i ambroksan; nutami bazy są madagaskarska wanilia, wetyweria, mech dębowy, cedr virginia i cedr atlaski.

Mięta Zielone Jabłko Cytryna

Fasolka tonka Geranium Ambroksan

Madagaskarska wanilia Wetyweria Mech dębowy Cedr Virginia Cedr atlaski

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eros by Versace.

Born Original for Him
1 Million

Eros Recenzje Perfum

ganczar666
ganczar666

Nie widzę, a raczej czuję podobieństwa do Paco 1 milion, czy do Laury Roma. Są oczywiście wspólne elementy. Wanilia z Romy Laury i zadziorne cytrusy z Paco,ale Eros w całości jest inny. Generalnie przepis na Erosa był prosty i pomysłowy - zbierzmy to co modne,całość zamkniemy w rzucajacym się w oczy flakonie i na koniec nazwa-prosta,znana,łatwa do zapamiętania i budzaca pozytywne skojarzenia. Zapach w sumie porządnie wykonany, ponadprzeciętne parametry użytkowe. Zapach klubowy,on tam żyje, podobnie jak 1 Milion pod wpływem temperatury i Naszego potu zaczyna projektować z ogromną siłą, każda dziewczyna będzie oczarowana, ale,dziewczyna, nie kobieta. Waniliowo-słodki.

2017
MatWawa
MatWawa

Że niby podobny do 1 milion? No błagam, ten zapach nie zasłużył na takie obelgi.
Eros padł chyba ofiarą, zbyt wygórowanych oczekiwań w stosunku do marki. A oczekiwać za każdym razem rewolucji, to trochę naiwne.
Wiadomo, że celowano w mainstream, więc zapach jest po prostu... przyjemny?!

Jest słodki, ciepły, czuć wanilię, ale nie nazwałbym go waniliową bombą. Zdecydowanie bardziej przebija się zielone jabłko i mięta.
Faktycznie początkowo może budzić u niektórych skojarzenie z jakimś cukrowym ulepem, ale to wrażenie szybko mija, a cała kompozycja z czasem zaczyna dochodzić do siebie i stawać się ciekawsza, żywsza i bardziej męska.

W moim odczuciu, ten zapach nie jest dla małolata, prędzej dla faceta, któremu bliżej do 30stki.
Eros potrafi być elegancki i uniwersalny względem pory roku, oraz dnia.
Dobrze działa na kobiety, a to istotne, aby zapach był komplementowany przez płeć piękną.
Bardzo długa trwałość i ewolucja w ciągu dnia. Projekcja też długa i wyraźna, ale nie atakuje otoczenia. Nie polecam lać na siebie więcej, niż trzy-cztery chmury, bo wtedy może zacząć atakować.
Czuć, że jakość składników jest z wysokiej półki. Tak nie pachną tanie produkty. Po prostu trzeba przyznać, że parametry są tutaj bardzo dobre. Nosisz i czujesz, że ten zapach emanuje.
Na duży plus warto też odnotować, że pomimo swoich parametrów i ,,lubialności'' nie jest hitem sprzedażowym. Uff.

Oczywiście, że są lepsze propozycje, ale tak jest w przypadku każdych perfum.
Ja Versace Eros bronię i polecam na spokojnie zaprzyjaźnić się z nim.

2017
Kiszonyogor95
Kiszonyogor95

Niezwykle rozczarowujący zapach od Versace. Niby patrzysz - fajny flakon, dość drogi wypust, powiedzmy że "niezła" marka - na pierwszy rzut oka ciekawa sprawa. Psikasz i "pfffff" - czar pryska. Ale po kolei.
Eros otwiera się dziwnie - połączeniem sporej ilości mięty i niewielkiego dodatku cytrusów. Może samo połączenie tych składników dziwne nie jest, ale to w jaką stronę kompozycja zmierza już w pierwszych minutach "pachnienia", nie wydaje się zbyt trafionym pomysłem. Albowiem do tej świeżości, po kilku/kilkunastu sekundach, dochodzi nieśmiało słodycz tonki, aby po pewnym czasie, wraz z wanilią przejąć władzę absolutną nad biednym zmysłem powonienia nosiciela i osób wokół niego. Nie byłoby to nawet takie straszne, gdyby nie marna jakość składników użytych w tym, wcale zresztą nie tanim, "Wersaczu". Według mnie pachnie on bardzo syntetycznie i niezbyt przyjemnie. Pomijając jedną, dość ciekawą i wybijającą się w pewnej fazie na mej skórze nutę zielonego jabłka, Eros niczym nie zaskakuje, ani nie intryguje. Ot taki zwyczajny słodziak dla mas. No właśnie - mam wrażenie, że jest to zapach który ma podobać się wszystkim, nastawiony jedynie na zgarnianie kasy - do bólu mainstreamowy, do bólu nieoryginalny i nudny.
Parametry dobre, trwałość dochodzi do ~7h, przy mocnej projekcji przez pierwsze ~2h, potem sukcesywnie maleje. Dla mnie znośny staje się po jakichś 3-4h.
Kompletnie nie rozumiem skąd wzięły się porówniania do Romy Laury Biagiotti... To dwa zupełnie różne zapachy, poza tym Roma jest 10 razy lepsza od tego wynalazku. Jakieś tam minimalne konotacje może dałoby się odnaleźć w bazie Erosa, ale jest to (jeśli w ogóle) zdecydowanie odległe pokrewieństwo...
Podsumowując, Eros mnie niebywale rozczarował. Coby nie przedłużać - NIE polecam...

perfumeholic88
perfumeholic88

Pełna zgoda z Panami Recenzentami,bo i dla mnie Eros to absolutnie nic odkrywczego, takich zapachów jest wiele i on niczym się nie wyróżnia. Na początku jest świeżość z mięta i odrobinką cytryny, ale znika to szybko i pojawia się waniliowa słodycz pokryta tonką. Cóż, może być, ale właściwie po co skoro można wybrać coś bardziej oryginalnego! Zarówno wersja damska jak i ta męska zdają mi się niedopracowane, wypuszczone na szybko byle tylko zgarnąć kasę. Męski Eros również szybko znika z pamięci. Są lepsze zapachy, a Erosa można pominąć i nic nie stracimy.

xentrix
xentrix

nie zgodze się z kolegą Lincolnem , ze to kopia Romy Uomo, jak dla mnie to koło Romy L.B. to nawet stac nie powinno. Flakon prezentuje sie b.dobrze i ciekawie. Sam zapach nie porywa. "To coś" na zasadzie gdzies to juz było i to kilka razy ... dostajemy słodki ulepek , niczym nie wyrózniajacy sie na rynku . Dodajac do tego wysoką , nie wiadomo czym podyktowaną cenę - ja podziekuje za to pachnidło. Mowie NIE !

Lincoln
Lincoln

Kopia Laury Biagiotti Roma per Uomo, z niewielkimi zmianami. Może nic odkrywczego, ale w tych czasach trudno odkrywczości się spodziewać. Siłą rzeczy wolę już, kolokwialnie mówiąc zerżnięcie pomysłu z niezbyt znanego w sieciówkach, świetnego waniliowca i wydanie go pod inną marką na masowe półki naszych Sephor, Douglasów itp. Przynajmniej jest coś ciekawego. Eros nie jest zły.

Flakon przepiękny.

vertigo
vertigo

Eros mnie zdenerwował. Bardzo jestem rozczarowana, nie pamiętałam nut (wtedy może rozczarowanie byłoby mniejsze), ale na pewno oczekiwałam czegoś bardziej wykwintnego. A jest tak topornie i generycznie, że aż dziw bierze, że Versace nie wstyd coś takiego wydawać pod swoją marką.

Początek jak zwykła, tania i typowa woda kolońska. Cytryna, geranium, jakieś zioła. Eros za pierwszym strzałem nie powala, ale trzeba dać chłopakowi jeszcze jedną szansę. Tak sobie pomyślałam.
Środek jest jakiś taki niedookreślony, a koniec - dramatyczny. Kocham fasolę tonka, ale nie w tym wydaniu z typowych męskich zapachów, jest jakby podziurawiona, przeszyta sztucznymi igłami cedru i podrygującymi wetiwerią i wanilią.
Jeden z najgorszych męskich zapachów, jakie znam. Tendencyjny początek i koniec, gorzej być nie może.
Może kogoś razić określenie 'typowa woda' itd., ale są pewne akordy, które rzeczywiście w wielu zapachach się powtarzają. Eros składa się tylko z takich akordów. Spowodował na mojej twarzy grymas, który nawet mnie zdziwił.
Sugeruje się podobieństwo do 1 Million, Fuel for Life, Twin, etc., etc. ...

Roq
Roq

Cóż... Zgodnie z moimi odczuciami, nie jest to przełom ani coś zaskakującego. Ot, sympatyczny, słodki i jak dla mnie, obrzydliwie waniliowy Eros. A ja już chyba nie znoszę takich waniliowych bomb. Roma Uomo w delikatniejszym anturażu. Nic ponad to. Trwałość całkiem, całkiem, a jeśli chodzi o resztę, moim zdaniem nic ciekawego. I to by było na tyle proszę Państwa.

Zakupowe okazje

Versace Eros Cologne by Versace, 1.7 oz Eau De Toilette Spray for Men
38.98 USD
Gift Set 2oz
38.99 USD
Versace Miniatures Collection Gift Set IV. Yellow Diamond Bright Crystal Man Pour Homme Eros Eau De Toilette 5 x 0,2 oz
40.74 USD
Versace Eros Cologne by Versace, 3.4 oz Eau De Toilette Spray Tester for Men
Versace Eros Cologne by Versace, 3.4 oz Eau De Toilette Spray Tester for Men
Gift Set 7oz
47.49 USD
Versace Versace Eros Gift Set VI. Eau De Toilette 1,7 oz Aftershave Balm 1,7 oz Shower Gel 1,7 oz
47.63 USD
47.99 USD
Versace Eros by Gianni Versace EDT Spray 1.7 oz Aftershave Balm 1.7 oz Shower Gel 1.7 oz for Men
49.99 USD
Versace Eros Eau De Toilette Spray 50ml 1.7oz
Versace Eros Eau De Toilette Spray 50ml 1.7oz
Gift Set 4oz
52.90 USD
Versace Eros Gift Set V. Eau De Toilette 3,4 oz Shower Gel 1,7 oz Aftershave Balm 1,7 oz Wallet
53.09 USD
Versace Eros Eau De Toilette Spray 100ml 3.4oz
Versace Eros Eau De Toilette Spray 100ml 3.4oz
Gift Set 3.4oz
69.99 USD
Versace Eros Gift Set by Versace Gift Set for Men Includes 3.4 oz Eau De Toilette Spray 3.4 oz Shower Gel Gold Money Clip
73.79 USD
Versace Eros by Gianni Versace EDT Spray 6.7 oz for Men
Walgreens
Eau De Parfum 1.7oz
79.99 USD
Versace Eros Femme Eau de Parfum Spray - 1.7 oz.
Versace Eros Femme Eau de Parfum Spray - 1.7 oz.
80.46 USD
Eros Gift Set

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Versace Eros, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Versace Eros, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eros marki Versace. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eros marki Versace reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Viktor&Rolf Spicebomb Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Carolina Herrera 212 VIP Men Mugler A*Men Calvin Klein CK One Shock For Him Versace Versace Pour Homme Burberry London for Men Versace Versace Man Eau Fraiche Van Cleef & Arpels Midnight in Paris Christian Dior Dior Homme Intense Gucci Gucci Pour Homme II Bvlgari Bvlgari Man In Black Loewe Loewe 7 Kenzo Kenzo pour Homme Paco Rabanne 1 Million Christian Dior Dior Homme Intense Christian Dior Dior Homme Hermes Terre d'Hermes Yves Saint Laurent Opium Pour Homme