Marki » T-Z » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Christopher Shannon Verduu dla kobiet i mężczyzn

Christopher Shannon Verduu dla kobiet i mężczyzn

Christopher Shannon Verduu dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Christopher Shannon marki Verduu to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Christopher Shannon został wydany w 2017 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mark Buxton. Nutami głowy są lawenda, imbir, mandarynka, kmin i ostryż; nutami serca są mimoza, magnolia, kwiat pomarańczy i olej różany; nutami bazy są ambra, drzewo sandałowe, piżmo, dąb, wetyweria i drzewo kaszmirowe.

Lawenda Imbir Mandarynka Kmin Ostryż

Mimoza Magnolia Kwiat pomarańczy Olej różany

Ambra Drzewo sandałowe Piżmo Dąb Wetyweria Drzewo kaszmirowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Christopher Shannon by Verduu.

Christopher Shannon Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Verduu Christopher Shannon, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Verduu Christopher Shannon, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Christopher Shannon marki Verduu. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Christopher Shannon marki Verduu reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Gianfranco Ferre 20 For Woman Ralph Lauren Glamourous Daylight Al-Rehab Mubakhar Ghost Ghost Serenity Christian Dior Dior Homme Intense Frederic Malle L'Eau d'Hiver Le Labo Rose 31 Trish McEvoy Trish Pink Room Parfum Pour Toi Harvey Prince Temptress Novae Plus Sky Blue Lulu Beauty Gigi