Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Princess Vera Wang dla kobiet

kakaowy
Princess Vera Wang dla kobiet Filmy
Princess Vera Wang dla kobiet Zdjęcia Princess Vera Wang dla kobiet Zdjęcia Princess Vera Wang dla kobiet Zdjęcia Princess Vera Wang dla kobiet Zdjęcia Princess Vera Wang dla kobiet Zdjęcia

Princess marki Vera Wang to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Princess został wydany w 2006 roku. Princess stworzyli Ilias Ermenidis i Harry Fremont. Nutami głowy są morela, mandarynka, jabłko i lilia wodna; nutami serca są tuberoza, gujawa, ciemna czekolada i gardenia tahitańska; nutami bazy są ambra, wanilia i nuty drzewne.

Morela Mandarynka Jabłko Lilia wodna

Tuberoza Gujawa Ciemna czekolada Gardenia tahitańska

Ambra Wanilia Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Princess by Vera Wang.

Chocolate Story

Princess Recenzje Perfum

aneczkas
aneczkas

Baaardzo delikatny zapach czekoladowo-waniliowy. Jest niestety tak lekki, że musiałabym chyba wylać na siebie pół butelki żeby było go czuć i żeby utrzymał się na skórze dłużej niż godzinę. Wielka szkoda, bo jest naprawdę bardzo ładny ale no nie kupię go (używałam próbki) żeby po miesiącu mi się skończył.
A no i przeznaczony jest raczej według mnie dla nastolatek/młodych dziewczyn albo po prostu dla osób, które lubią niesamowicie delikatne, lekkie zapachy.

zapach 8/10
trwałość 2/10
moc 2/10

Nell
Nell

Te perfumy są jakieś takie słabe... W sensie mało wyraziste, słabo wyczuwalne i w sensie "niedorobione". Właśnie niedorobione, a nie - niedopowiedziane, bo nie niosą w sobie żadnej słodkiej tajemnicy.
Na etapie testów blotterkowych zafascynowały mnie wonią czekolady, którą uwielbiam. Na sobie tą czekoladę czuję tak bardziej w podtekście i przeplata się ona z jakimiś rześkimi owocami. Takie zestawienie zupełnie mi nie odpowiada, tym bardziej, że nuty te nie łączą się tworząc jakąś nową jakość, tylko czuć je osobno. Później do głosu dochodzą mydełko + puder, co dla mnie jest już porażką zupełną i zaczynam ziewać z nudów.
Dla mnie to perfumy takie bardziej dla "początkujących". Ja bardzo lubię zapachy "młode", ale te są po prostu nijakie. Trochę słodkie, trochę świeże, trochę - jak już wspomniałam - pudrowe i mydlane... Takie wszystko i nic. Nie meczą i nie zachwycają. Pewną zaletą może być ich kapryśność i fakt, że każdego dnia wydają się pachnąć trochę inaczej. Najbardziej przeszkadza mi w nich słaba wyczuwalność i trwałość, a wydaje mi się, że posiadam stosunkowo czuły węch.
Flakonik mnie zauroczył, ale - jak to zwykle bywa - na żywo prezentuje się troszkę tandetnie w wykonaniu, a sama woda nie jest tak intensywnie fioletowa, ale może to od pojemności zależy. Zatyczka ciężko schodzi, jakoś nie mogę jej "wyrobić".

Cietrzew
Cietrzew

Perfumy Princess prawie zostały moim ideałem. Od dawna szukałam zapachu tego typu - słodkiego, czekoladowego, a jednocześnie pudrowego i otulającego. W końcu pod wpływem recenzji zaryzykowałam i kupiłam w ciemno 100 ml księżniczkę. Od razu zakochałam się w zapachu - tak jak wspominałam na wstępie na pierwszy plan wysuwa się czekolada i puchata wanilia, w tle majaczy jabłko, jednak nie takie jakie mogliśmy poznać w be delicious - w księżniczce jabłko orzeźwia słodką całość, jednocześnie nie psując pudrowej kompozycji. Z biegiem czasu ujawniają się kwiatowe nuty, a po jakichś 30 minutach księżniczka... znika. Znika bezpowrotnie, nie pozostawiając po sobie niczego, nawet lekkiego zapachu perfum. Dlatego jestem rozdarta - z jednej strony ubóstwiam zapach Princess ale ich trwałość jest tragiczna.
Ponadto, warto wspomnieć o słabej wydajności - przez to, że muszę się cały czas dopsikiwać zawartość mojej 100 znika w mgnieniu oka.
Na pewno kupię kolejną flaszkę księżniczki, jednak jej koszmarna trwałość łamie mi serce. A mogło być tak pięknie...

hedera_helix
hedera_helix

Zapach jest dość ładny. Wyczuwalna jest głównie wanilia i czekolada. Jest delikatny, trochę pudrowy, bardzo słodki, dziewczęcy. W/g mnie jest przeznaczony dla młodych kobiet. Idealny na dzień i na wieczór.

Zakupowe okazje

Vera Wang Princess by Vera Wang EDT Spray 3.4 oz for Women
Vera Wang Princess by Vera Wang EDT Spray 3.4 oz for Women
Gift Set 1.7oz
44.27 USD
Princess Gift Set by Vera Wang Gift Set for Women Includes 1.7 oz Eau De Toilette Spray 2.5 oz Body Lotion 2.5 oz Body Polish .13 Mini EDP
45.50 USD
Vera Wang Princess Eau De Toilette Spray 50ml 1.7oz
Vera Wang Princess Eau De Toilette Spray 50ml 1.7oz
47.00 USD
Vera Wang Glam Princess Eau De Toilette Spray 100ml 3.4oz
Vera Wang Glam Princess Eau De Toilette Spray 100ml 3.4oz
Gift Set 3.4oz
53.55 USD
Princess Gift Set by Vera Wang Gift Set for Women Includes 3.4 oz Eau De Toilette Spray 2.5 oz Body Lotion .33 oz Mini Roller Ball Pen Lip Gloss Key Chain
56.00 USD
85.50 USD
87.50 USD
Walgreens
57.99 USD
Vera Wang Princess Eau de Toilette Spray - 1.7 oz.
Vera Wang Princess Eau de Toilette Spray - 1.7 oz.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Vera Wang Princess, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Vera Wang Princess, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Princess marki Vera Wang. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Princess marki Vera Wang reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Marc Jacobs Lola Van Cleef & Arpels Oriens Donna Karan DKNY Delicious Night Lady Gaga Fame Rihanna Reb'l Fleur Mugler Alien Essence Absolue Yves Rocher Vanille Noire Issey Miyake L'Eau D'Issey Absolue Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Britney Spears Fantasy Yves Rocher So Elixir Purple Eau de Parfum Katy Perry Purr Christian Dior Midnight Poison Diesel Loverdose Tattoo Kenzo Kenzo Amour Escada Absolutely Me Elie Saab Le Parfum Calvin Klein Euphoria Rihanna Nude Gucci Gucci Guilty