Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Rogue Passion Valeur Absolue dla kobiet

Rogue Passion Valeur Absolue dla kobiet

żółtych kwiatów

Rogue Passion marki Valeur Absolue to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Rogue Passion został wydany w 2017 roku. Nutę głowy stanowi imbir; nutami serca są ylang-ylang i magnolia champaka; nutą bazy jest fasolka tonka.

Imbir

Ylang-ylang Magnolia champaka

Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rogue Passion by Valeur Absolue.

Rogue Passion Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Valeur Absolue Rogue Passion, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Valeur Absolue Rogue Passion, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rogue Passion marki Valeur Absolue. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rogue Passion marki Valeur Absolue reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Moschino Toujours Glamour Romea D`Ameor The Sovereigns of Egypt Jil Sander Sun Pilar & Lucy Tiptoeing Through Chambers of the Moon Escada Incredible Me La Collina Toscana La Collina Toscana Poppy of Cliffs Gianfranco Ferre Gianfranco Ferre Etat Libre d`Orange Don`t Get Me Wrong Baby Jean-Claude Jitrois Jitrois Fragonard Capucine Rance 1795 Rouge Ayala Moriel Ayala