Marki » T-Z » skórzane « Grupy

Valentino Uomo Acqua Valentino dla mężczyzn

Valentino Uomo Acqua Valentino dla mężczyzn

skórzany
Valentino Uomo Acqua Valentino dla mężczyzn Zdjęcia

Valentino Uomo Acqua marki Valentino to skórzane perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Valentino Uomo Acqua został wydany w 2017 roku. Nutami głowy są mandarynka i pomidor; nutami serca są szałwia i paczula; nutami bazy są skóra i irys.

Mandarynka Pomidor

Szałwia Paczula

Skóra Irys

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Valentino Uomo Acqua by Valentino.

Valentino Uomo Acqua Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Valentino Valentino Uomo Acqua, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Valentino Valentino Uomo Acqua, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Valentino Uomo Acqua marki Valentino. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Valentino Uomo Acqua marki Valentino reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy skórzane
Trussardi Trussardi Uomo Pierre Cardin Enigme Crabtree & Evelyn Sienna Giorgio Beverly Hills Red for Men Cerruti L`Essence de Cerruti biehl parfumkunstwerke gs02 Pierre Guillaume Private Collection L`Oiseau de Nuit Axe Axe Instinct Canali Canali dal 1934 Ayala Moriel Espionage DSH Perfumes Prince Neil Morris Fetish