Marki » T-Z » cytrusowo - gourmand « Grupy

Citron Glacé Urban Outfitters dla kobiet

Citron Glacé Urban Outfitters dla kobiet

Citron Glacé Urban Outfitters dla kobiet Zdjęcia Citron Glacé Urban Outfitters dla kobiet Zdjęcia Citron Glacé Urban Outfitters dla kobiet Zdjęcia

Citron Glacé marki Urban Outfitters to cytrusowo - gourmand perfumy dla kobiet. Citron Glacé został wydany w 2014 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytryna, jaśmin i cukier.

Cytryna Jaśmin Cukier

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Citron Glacé by Urban Outfitters.

Citron Glacé Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Urban Outfitters Citron Glacé, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Urban Outfitters Citron Glacé, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Citron Glacé marki Urban Outfitters. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Citron Glacé marki Urban Outfitters reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - gourmand
L`Occitane en Provence Miel & Citron (Honey & Lemon) Burberry Baby Touch Lollia Always Arrogance Arrogance Mix Lime, Zucchero Maoli Colonia Dulce Tonatto Profumi Plaisir Demeter Fragrance Pink Lemonade Roxana Illuminated Perfume Chocolate: Figure 4: L'Orangerie Borsari Aqua Classica di Parma Susanne Lang Sula  Beach Beauty Playering Set Jeanne Arthes Smiley Bourjois Clin d'Oeil Excentric