Marki » T-Z » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Creation N° 30 Ulric de Varens dla kobiet

Creation N° 30 Ulric de Varens dla kobiet

karmelowy

Creation N° 30 marki Ulric de Varens to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Creation N° 30 został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są cytryna amalfi i brzoskwinia; nutami serca są jaśmin i piwonia; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, cedr virginia, karmel i piżmo.

Cytryna Amalfi Brzoskwinia

Jaśmin Piwonia

Drzewo sandałowe Paczula Cedr Virginia Karmel Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Creation N° 30 by Ulric de Varens.

Creation N° 30 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ulric de Varens Creation N° 30, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ulric de Varens Creation N° 30, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Creation N° 30 marki Ulric de Varens. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Creation N° 30 marki Ulric de Varens reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Nina Ricci Les Belles de Ricci Amour d`Amandier Oscar de la Renta Intrusion Chi Miss Chi Elizabeth Arden 5th Avenue Style Lili Bermuda South Water Susanne Lang Vanilla Coconut Calvin Klein ck IN2U Heat Her Corine de Farme Witch Corn Lavanila Laboratories Vanilla Passion Fruit Avril Lavigne Forbidden Rose Michel Germain Sexual Blush Stacked Style Rococo Rouge